Logitech izziņo kabatas lieluma bezvadu mini peli

Logitech iepazīstināja ar Logitech® Wireless Mini Mouse M187 – kabatas lieluma peli ar drošu bezvadu savienojumu.

Pateicoties tās īpaši nelielajai konstrukcijai, Logitech Wireless Mini Mouse M187 viegli ieslidināt rokassomiņā vai bikšu kabatā. Sakiet ardievas vadiem un izbaudiet bezvadu brīvību, un uzticamu savienojumu bez traucējumiem.

Iestatīšana ir vienkārša un nav nepieciešama jebkāda programmatūra. Tikai pievienojiet nano uztvērēju un sāciet izmantot peli. Nano uztvērējs ir tik mazs, ka to var atstāt USB pieslēgvietā un to iespējams uzglabāt pelē, ja to nepieciešams pārnēsāt, tādēļ nav jāuztraucas, ka to varētu nozaudēt.

“Varat ņemt līdzi Logitech Wireless Mini Mouse M187 visur, kur ņemat līdzi klēpjdatoru, pateicoties tās kabatai draudzīgajai, īpaši nelielajai konstrukcijai,” saka Logitech Baltijas mazumtirdzniecības vadītājs Eduards Zeps. “Šī ērtā pele piedāvā jums bezvadu brīvību un lielāku kontroli un precizitāti nekā klēpjdatora skārienpaliktnis.”

[img]/images/upload/20120216083549.jpg[/img]

Logitech Wireless Mini Mouse M187 ir dažādās krāsās, tādejādi varat izvēlēties sev piemērotāko. Turklāt datorpelei ir trīs gadu garantija, tā ir augstas kvalitātes un uzticama – šīs īpašības Logitech padarījušas par globālu līderi.

[b]Cena un pieejamība[/b]

Sagaidāms, ka Logitech Wireless Mini Mouse M187 būs nopērkama jau februārī par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 14. Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet [url=http://www.logitech.com]www.logitech.com[/url].

[b]Par Logitech[/b]

Logitech ir pasaulē vadošais to izstrādājumu ražotājs, kas ļauj cilvēkiem piekļūt cipariskajām iespējām. Aptverot daudzas skaitļošanas, sakaru un izklaides platformas, Logitech apvienotā aparatūra un programmatūra ļauj veikt vai uzlabo ciparisko naviģēšanu, mūzikas un video izklaidi, spēļu spēlēšanu, sociālo sakaru veidošanu, audio un video saziņu, izmantojot internetu, video drošību un mājas izklaides vadību. Uzņēmums Logitech International ir dibināts 1981. gadā kā atklāta akciju sabiedrība, kuras akcijas kotējas SWX Šveices biržā (LOGN) un Nasdaq Global Select Market (LOGI).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us