Logitech izziņo jaunu bezvadu tastatūru

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) paziņo par Logitech® Wireless Touch Keyboard K400, ar kuru vadīt televizoram pieslēgto stacionāro vai klēpjdatoru. Ar bezvadu darbības rādiusu līdz 10 metriem, Logitech Wireless Touch Keyboard K400 nodrošina vieglu klēpjdatora vadību no dīvāna arī tad, kad tas pieslēgts televizoram.

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 ir veidota īpaši tiem cilvēkiem, kuri pieslēdz savus klēpjdatorus televizoriem, lai skatītos multivides saturu uz lielāka ekrāna. Iebūvētais 3,5 collu skārienpaliktnis padara vertikālo un horizontālo ritināšanu intuitīvu, nav nepieciešama pele.

[img]/images/upload/20111124221928.jpg[/img]

“Ar mūsu jauno Logitech Wireless Touch Keyboard K400 cilvēki var pieslēgt savus klēpjdatorus televizoram, uzgriezt skaļumu YouTube video, nopauzēt atvaļinājumu slaidrādes vai sūtīt sīkziņu par filmu, ko tie tikko lejupielādējuši,” sacīja Thibauld Nolf, Logitech tastatūru produktu vadītājs. “Vai klejojat tīmeklī vai sūtat e-pastu draugam, pārvietošanās un rakstīšana ir vienkārša ar klusajiem, zema profila taustiņiem.”

Atšķirībā no līdzīgiem produktiem, kam nepieciešama sarežģīta programmatūras instalēšana un konfigurācija, Logitech Wireless Touch Keyboard K400 iestatīšana ir vienkārša – tikai pievienojiet nelielo Logitech Unifying uztvērēju USB pieslēgvietai un tastatūra ir gatava darbam. Tam pašam Logitech Wireless Touch Keyboard K400 uztvērējam varat pievienot vēl piecas citas saderīgas ierīces. Tastatūra bez bateriju maiņas darbojas gadu. Zemā profila taustiņi ir patīkami taustei un ir praktiski nedzirdami. Tie ir viegli nolasāmi pat vāji apgaismotā dzīvojamajā istabā pateicoties salasāmiem,
baltiem simboliem. Logitech Wireless Touch Keyboard K400 ir kompakta, tai pat laikā ērta, un to iespējams novietot vertikāli, kad to nelietojat.

Cena un pieejamība

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 nopērkama par Ls 28. Lai uzzinātu vairāk par Logitech Wireless Touch Keyboard K400, lūdzu, apmeklējiet: [url]www.logitech.com[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us