Logitech izziņo jauno Krāsu kolekciju

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) šodien izziņoja uzņēmuma jaunāko saskaņotu datorpiederumu piedāvājumu – Logitech Krāsu kolekciju. Jaunajai kolekcijai, kas ir svaigs piegājiens vienai no populārākajām uzņēmuma sērijām, raksturīgas spilgtas, sulīgas krāsas un daudzslāņains dizains, kas ļauj jums viegli personalizēt savus datorus.

[img]http://datuve/images/upload/20110601104842.jpg[/img]
“Esam padarījuši populārākos izstrādājumus krāsainus, tādejādi pircēji var piešķirt gandrīz pastāvīgajai mijiedarbībai ar tehnoloģiju personību un individualitāti,” sacīja Rorijs Dūlejs, Logitech vadības ierīču nodaļas vadītājs. “No pancīgiem līdz kiberšikiem motīviem, Logitech Krāsu kolekcija ļauj lietotājiem redzēt, kā tehnoloģijas var palīdzēt darbināt cilvēcisko izteiksmi, neupurējot kvalitāti vai saturu.”

[img]http://datuve/images/upload/20110601104902.jpg[/img]
Kolekcija ir izstrādāta, lai pārveidotu jūsu iecienītos datora piederumus par pašizpausmes formu. Piederumu sēriju ir iedvesmojis jau zināmā un nākotnes krustošanās punkts. Tā piedāvā mākslinieciski veidotus, stilīgus produktus, kas apvieno aizrautību par tehnoloģijām un roku darinājumu siltumu par cenu, kuru var atļauties visi.

[img]http://datuve/images/upload/20110601105008.jpg[/img]
Ar trafaretu krāsotas kontūras un ar roku zīmēti elementi rada īpašus rakstus, kas ir raisoši, taustāmi, dinamiski un ļoti izteiksmīgi. Tādēļ, ka dizains atšķiras pelēm, tastatūrām un tīmekļkamerām, ar Logitech jaunāko kolekciju ir viegli izveidot neatkārtojamu ansambli.

[img]http://datuve/images/upload/20110601105034.jpg[/img]
Cena un pieejamība
Logitech Krāsu kolekcija piedāvā tava personīgā stila atspulgu par pieņemamu cenu, sākot no € 19.99 – € 29.99, atkarībā no produkta. Sagaidāms, ka jaunie dizaini veikalos būs nopērkami augusta beigās.

Papildu informācijai, lūdzu, apmeklējiet www.logitech.com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us