Logitech izziņo datorpeli dzīvojamajai istabai

Vakar Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) iepazīstināja ar Logitech® bezvadu datorpeli M515, nodrošinot ērtu strādāšanu uz mīkstām virsmām – dīvāna, gultas vai spilvena. Logitech bezvadu datorpelei M515 ir cieši noslēgts apakšējais korpuss, kas ļauj viegli un bez raizēm slīdēt uz auduma, un rokas noteikšanas sensors, tādejādi datorpele ir aktīva tikai tad, kad tas nepieciešams.

“Miljoniem cilvēku pieslēdz savus datorus televizoriem, un M515 datorpele tika izstrādāta, lai palīdzētu risināt problēmas, kas rodas šādos gadījumos,” sacīja Logitech menedžeris Baltijas valstīs Alo Johandi. “Tā kā tehnoloģija attīstās un pircēju paradumi mainās, Logitech turpina attīstīt ierīces, ar kurām ir vieglāk kontrolēt un piekļūt digitālajai pasaulei.”

[img]http://datuve/images/upload/20110122131231.png[/img]
Pateicoties roku noteikšanas sensoram, Logitech bezvadu datorpele M515 ir aktīva tikai tad, kad jūs to satverat un tā “iemieg”, kad to nelietojat. Tai ir cieši noslēgta pamatne, tādejādi auduma pūkas nesakrāsies sensora atverē, un tas ļaus jums kontrolēt kursoru, neatkarīgi no virsmas, uz kuras lietojat peli. Viegli slīdošā pamatne ļauj ērti darboties ar peli uz dīvāniem (un segām, spilveniem, drēbēm, paklājiem, galdiem).

M515 datorpelei ir Logitech® īpaši ātrais ritināšanas mehānisms, kas ļauj jums laisties cauri gariem emuāriem vai sociālo tīklu ziņojumiem. Kad nepieciešama lielāka kontrole, varat pārslēgties uz klikšķināšanas režīmu.

[img]http://datuve/images/upload/20110122131253.png[/img]
Logitech jaunākā peles baterijas darbības laiks ir līdz pat diviem gadiem, palīdzot jums taupīt laiku un naudu, samazinot nepieciešamību bieži mainīt baterijas. Jūs varēsiet izmantot arī „pievieno un aizmirsti” bezvadu pieslēgumu, pateicoties nelielajam Logitech® Unifying uztvērējam. Uztvērējs paliek jūsu klēpjdatorā, tādejādi ir mazāks risks to pazaudēt, un tas nodrošina jums uzticamu savienojumu praktiski bez traucējumiem vai kavēšanās. Turklāt tam pašam uztvērējam vienkārši iespējams pievienot arī citas ar Unifying uztvērēju saderīgas peles un tastatūras.

Cena un pieejamība
Paredzams, ka Logitech bezvadu datorpeli M515 varēs nopirkt, sākot ar aprīli par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 35.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us