Logitech izziņo bezvadu austiņas

Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) iepazīstina ar divām jaunām austiņām, kas nodrošina izteiksmīgu audio skaņu, ko ērti klausīties stundām.

Vienalga, vai klausāties skaņu no datora, viedtālruņa vai planšetdatora, varat to darīt ērtā veidā, bez vadiem, kas ļauj jums brīvi pārvietoties. Ar tehnoloģiju, kas optimizē skaņu un samazina traucējošo fona troksni, varat pilnībā ieslīgt mūzikas, spēļu vai sarunu pasaulē. Logitech bezvadu austiņas nodrošina uzticamu savienojumu un tām ir akumulators, kas darbojas ilgu laiku.

“Priecājamies iepazīstināt ar šīm austiņām, kas konstruētas cilvēkiem, kas nevēlas skaņas kvalitātes kompromisus bezvadu ērtību vārdā,” atzīst Vinsents van Rijs, Logitech reģionālais produktu menedžeris. “Cilvēki var izvēlēties piemērotākās austiņas gan cenas, gan izmantošanas ziņā. Lai arī kuras viņi izvēlētos, tas būs produkts, kas izceļas citu vidū.”

Logitech bezvadu austiņas H600

Logitech® bezvadu austiņas H600 nodrošina bezvadu skaņu gan zvaniem, gan mūzikai no tava datora. Tikai pievieno nelielo nano uztvērēju USB pieslēgvietai un aizmirsti par to. Ar lāzeru uzskaņotās membrānas līdz minimumam samazina izkropļojumus, tādejādi varat klausīties kristālskaidrus zvanus un mūziku, kamēr trokšņus slāpējošais mikrofons samazina fona troksni. Vairs neesat „piesiets” pie galda – pārvietojieties līdz pat 10 m attālumā no datora, atkarībā no iestatījumiem un apstākļiem. Uzlādējamais akumulators ļauj klausīties un sarunāties līdz sešām stundām, savukārt regulējamais austiņu turētājs un ausu spilventiņi ļauj justies ērti. Austiņas iespējams salocīt kā saulesbrilles, lai tās būtu vieglāk uzglabāt.

[img]/images/upload/20111025221818.jpg[/img]

Logitech bezvadu austiņas H800

Ar vadību, kas atrodas Logitech® bezvadu austiņās H800, ir viegli savienot un pārslēgties starp atbalstītajiem datoriem, planšetdatoriem un viedtālruņiem. Ar lāzeru uzskaņotās membrānas un iebūvētais skaņas izlīdzinātājs nodrošina bagātīgu stereo skaņu, savukārt trokšņus slāpējošais mikrofons samazina fona troksni. Pārvietojieties līdz pat 10 m no sava datora, izmantojot nelielo nano uztvērēju vai sapārojiet ar izvēlēto ierīci, izmantojot Bluetooth. Klausieties un sarunājieties ilgāk ar uzlādējamo akumulatoru, kas darbojas līdz sešām stundām. Polsterētais austiņu turētājs un ausu spilventiņi ļaus jums justies ērti. Kad esat beidzis klausīties, glīti salociet austiņas.

Cena un pieejamība

Logitech bezvadu austiņas H600 jau nopērkamas par Ls 42. Logitech bezvadu austiņas H800 nopērkamas par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu Ls 70. Papildu informācijai apmeklējiet mūsu emuāru vai mājas lapu: [url]http://www.logitech.com/[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us