Logitech HD Pro tīmekļkamera C910 tagad saderīga arī ar Mac datoriem

Tagad varat veikt HD videozvanus un pilnas augstas izšķirtspējas (Full HD) video ierakstus arī Mac® datorā, jo Logitech paziņo, ka tā augstākās klases Logitech® HD Pro tīmekļkamera C910 tagad ir saderīga arī ar Mac datoriem. Jaunākā Logitech HD tīmekļkamera ir ne tikai pievienojama un lietojama ar iChat®, Photo Booth® un FaceTime®, bet ar jaunāko Logitech programmatūru Mac datoriem, Mac lietotāji tagad var izmantot Full HD 1080p video ieraksti un viena klikšķa augšupielādi Facebook™, YouTube® un Twitter™, kā arī integrāciju ar iPhoto® and iMovie® rediģēšanas un pārvaldības funkcijām. Mac lietotāji tagad var lietot ātru, bezmaksas un viegli lietojamo Logitech Vid™ HD lietotni Mac datoriem, lai veiktu HD 720p kvalitātes videozvanus.

“Esam saviļņoti piedāvāt Mac lietotājiem pirmo tīmekļkameru, kas nodrošina HD 720p kvalitātes videozvanīšanu un Full HD 1080p video ieraksti,” sacīja Ēriks Kincs, Logitech video nodaļas vadītājs. “Bez augstākās video kvalitātes C910 tīmekļkameru ir vienkārši pievienot un lietot ar vairākām Mac lietotnēm. Logitech HD Pro tīmekļkamera C910 tagad ir nopērkama ar programmatūru, kas izstrādāta īpaši Mac lietotājiem.”

Saderīga ar populārākajām videozvanīšanas klientprogrammām
Jaunākā Logitech tīmekļkamera ir saderīga ne tikai ar Mac datoriem. Bez Apple lietotnēm: FaceTime, iChat un Photo Booth, Logitech HD Pro tīmekļkamera C910 darbosies ar praktiski visām populārākajiem videozvanīšanas klientprogrammām: Skype®, Yahoo!® Messenger un Gmail™ Voice and Video Chat.

[img]http://datuve/images/upload/20110107141020.jpg[/img]
Ja Tev ir Mac dators, Logitech HD Pro tīmekļkameru C910 ir vienkārši uzstādīt. Nav nepieciešams pirkt papildu aparatūru — vienkārši pievienojot tīmekļkameru un būsit gatavi veikt videozvanus iChat un Face Time — ,kā arī izmantot C910 tīmekļkameru ar Photo Booth un pat QuickTime™.
Jaunākā Logitech tīmekļkamera tāpat darbojas ar Windows® datoriem. Ja esat jau nopircis Logitech tīmekļkameru C910 savam PC datoram un jums ir arī Mac, jūsu tīmekļkamera tagad varēs veikt HD video zvanus Logitech Vid HD arī ar jūsu Apple® datoru.

HD it visā — no video zvanīšanas līdz stereo skaņai
Lai padarītu jūs tuvāk cilvēkiem, kas jums ir svarīgi, Logitech HD Pro tīmekļkamera C910 ļauj jums ierakstīt video satriecošā Full HD 1080p kvalitātē un veikt video zvanus plūstošā HD 720p kvalitātē lietotnē Logitech Vid HD. Tai tāpat ir kvalitatīvs automātiskais fokuss (pat īpaši tuvos tuvplānos līdz 7 cm) un kristālskaidra stereo skaņa, ko nodrošina divi mikrofoni – pa vienam tīmekļkameras sānos – tādejādi jūsu video vienmēr būs īpaši ass. Tikai 25 milimetrus, īpaši plānā C910 tīmekļkamera piešķir mūsdienīgu minimālisma pieskārienu jebkuram MacBook®, iMac® vai Mac Pro®.

Viena klikšķa augšupielāde Facebook, YouTube un Twitter
Ar Logitech tīmekļkameru C910 ir viegli ierakstīt, rediģēt un augšupielādēt Full HD 1080p kvalitātes video Facebook vai YouTube, vai publicēt video saiti uz Twitter, tādejādi jūsu video izskatās asi (lai ierakstītu un augšupielādētu Full HD 1080p video, jums nepieciešams lejupielādēt Logitech tīmekļkameras programmatūru Mac datoriem www.logitech.com/c910).

Logitech Vid™ HD — ātra, bezmaksas un vienkārša HD videozvanīšana
Videozvans ir efektīvs veids, lai sazinātos ar radiem un draugiem brīvdienās. Ar Logitech jaunāko tīmekļkameru tas iespējams ātri, bez maksas un vienkārši pateicoties Logitech Vid HD. www.logitech.com/vid.

10 megapikseļu fotogrāfijas
Kad vēlaties uzņemt savu vai ģimenes foto nosūtīšanai, C910 nodrošina lieliskus 10 megapikseļu attēlus, ko varat nosūtīt pa e-pastu ar dažiem klikšķiem. Turklāt tā kā tā ir saderīga ar iPhoto, varat apstrādāt savus momentuzņēmumus pirms tos publicējat Facebook.

Cena un pieejamība
Logitech HD Pro tīmekļkamera C910 šobrīd ir nopērkama par Ls 70. Logitech tīmekļkameras programmatūra Mac ir lejupielādējama par brīvu: [url=http://www.logitech.com/en-gb/webcam-communications/webcams/devices/6816]www.logitech.com/c910[/url]. Papildu informācijai par Logitech HD tīmekļkamerām, lūdzu apmeklējiet [url=www.logitech.com/webcams]www.logitech.com/webcams[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us