LMT tīklā 2564 dažādi telefonu modeļi, gada populārākais – iPhone 4

Latvijas Mobilā Telefona apkopotā informācija liecina, ka uz 1.jūniju Latvijas lielākajā mobilo sakaru tīklā bija reģistrēti 2564 dažādi mobilo sakaru iekārtu modeļi. Pēdējā gada laikā pieaudzis ne tikai tirgū piedāvāto modeļu klāsts, bet arī „gudro” tālruņu īpatsvars. Gada laikā viedtālruņu skaits LMT tīklā pieaudzis vairāk nekā 2 reizes, datu pārraidi tagad var izmantot gandrīz 90 % LMT klientu. 2011.gadā klienti visvairāk iegādājušies jaunus iPhone 4, Nokia 5230, Nokia C7 viedtālruņus.

Pēc modeļu skaita LMT tīklā visvairāk tiek izmantoti Samsung dažādas tālruņu iekārtas – 516 modeļi, Nokia – 333. Savukārt pēc kopējā skaita LMT tīklā no TOP 10 astoņi ir Nokia modeļi, populārākais no kuriem ir Nokia 6300.

Attīstoties jaunajām tehnoloģijām un palielinoties ātra interneta pārklājumam (LMT 3G pieejams jau 87% Latvijas teritorijas), mainās prasības pret telefona aparātu iespējām. Tāpēc līdz 10.jūlijam LMT abonenti var apmainīt savus vecos mobilos telefonus pret mūsdienīgiem Mazcenas mobilajiem tālruņiem bez pirmās pirkuma maksas. Ņemot vērā klientu lielo interesi par iPhone 4 iegādi (visvairāk pirktais viedtālrunis 2011.gadā) LMT no jūnija to piedāvā iegādāties kopā ar kādu no iStyle pieslēgumiem tikai par 1 latu.

Savukārt O!Kartes lietotāji vēl līdz 19.jūnijam var iegādāties Mazcenas skārienjūtīgos mobilos telefonus un bez maksas izmantot internetu telefonā 3 mēnešus. Uzrādot jebkuru liecību (izsniegšanas gadam un sekmju līmenim nav nozīmes), atsevišķus jaunus skārienjūtīgos telefonu modeļus var iegādāties bez pirmās pirkuma maksas.

LMT viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmārs Pūķis: „Tehnoloģijas un telekomunikācijas mainās ļoti strauji, tāpēc veci mobilie tālruņi liedz pilnībā izmantot mūsdienīgu mobilo sakaru radītās iespējas. Tāpēc LMT saviem abonentiem un priekšapmaksas karšu lietotājiem piedāvā ar izdevīgiem noteikumiem iegādāties labākos un jau klientu iecienītākos tālruņu modeļus ar ātrgaitas interneta izmantošanas iespējām.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us