LMT dubulto interneta ātrumu 3G tīklā līdz 42 Mbit/s

Pateicoties modernākajai ātrgaitas datu pārraides HSPA+ (High Speed Packet Access) tehnoloģijai, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) pirmais Latvijā 3G tīklā ir dubultojis datu pārraides ātrumu, palielinot to līdz 42 megabitiem sekundē. Pašlaik ātrgaitas 3G tīkla pārklājums sasniedzis 80%, bet līdz gada beigām tas būs pieejams vairāk nekā 90% Latvijas teritorijas.

LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis: „Ar šo soli LMT vēl vairāk nostiprina moderno tehnoloģiju līdera pozīcijas mobilā interneta tirgū, piedāvājot saviem klientiem plašāko, stabilāko un kvalitatīvāko 3G tīklu Latvijā, kas nodrošinās iespēju vēl vairāk cilvēku vienlaikus izmantot visas ātrgaitas interneta sniegtās priekšrocības.”

HSPA tehnoloģija, kas ir visplašāk izmantotā mobilā platjoslas tehnoloģija pasaulē, ir padarījusi iespējamu lielāka datu daudzuma ātrāku lejupielādēšanu trešās paaudzes jeb 3G mobilajos platjoslas tīklos. HSPA un HSPA+ tehnoloģija balstās uz globālo mobilo sakaru sistēmu GSM (Global System for Mobile Communications), kuru izmanto 80 % pakalpojumu sniedzēju visā pasaulē. Tāpēc tīkla pakalpojumu nodrošinātāji pāriet uz HSPA un HSPA+, bet mobilo tālruņu ražotāji piedāvā plašu ar HSPA un HSPA+ savietojamu mobilo un viedtālruņu klāstu. HSPA+ uzlabo bezvadu platjoslas tīklu ātrumu un jaudu, efektīvāk izmantojot platjoslas spektru un pieļaujot lielākus maksimālos datu apjomus un mazākus kavējumus datu pārraidē.

Jaunais datu pārraides ātrums 3G tīklā droši konkurē ar platjoslas interneta piedāvātajiem risinājumiem, tādējādi LMT mobilo sakaru tīklu var ērti izmantot kā bezvadu interneta pieslēgumu savam portatīvajam vai galddatoram. LMT piedāvā interneta pieslēgumu datoram par fiksētu maksu¬¬¬ – pat tikai 5 lati mēnesī. Šogad ieviests arī jauns piedāvājums – Ģimenes un Biznesa komplekti, kuros par izdevīgu cenu ir apvienoti trīs ikdienā biežāk izmantotie un iedzīvotājiem būtiskākie telekomunikāciju pakalpojumi – internets, mājas telefons un mobilās sarunas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us