Lielās Baltās Haizivs projekts tuvojas noslēgumam


Kā jau iepriekš ziņoja lielākais zemūdens sporta veidu portāls Daivings.lv un arī tehnoloģiju portāls Datuve.lv par haizivs projekta uzsākšanu rakstā Baltā haizivs Latvijas ūdeņos, šobrīd šis projekts tuvojas noslēgumam.

Šī gada 6.jūnijā plkst. 11:00 aicinām uz Slokas karjera tīrīšanas talku un „Baltās haizivs projekta” noslēguma pasākumu – haizivs maketa nogremdēšanu Slokas karjerā (pie dzirnavām). Slokas karjera tīrīšanas talka sāksies 11:00, bet Haizivs maketa nogremdēšana paredzēta 13:00.
„Baltās haizivs projekta” mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību haizivju izzušanai pasaulē, kā arī popularizēt zemūdens peldēšanu kā aktīvu, patīkamu un interesantu atpūtas veidu.
„Baltās haizivs projektu” organizē portāls Daivings.lv, atbalsta daivklubi „Baltijas Ronis”, „Coral Latvia”, „Big Fish” un “Poseidon”, kā arī daudzi zemūdens peldēšanas entuziasti.
Slokas karjera tīrīšanas talkas sākums ir plkst. 11:00 un to organizē daivklubi. Talcinieki tiks nodrošināti ar gaisu, atsvariem, atkritumu maisiem un darba cimdiem. Haizivs maketa nogremdēšana paredzēta plkst. 13:00.

Turpinājumā skatieties tiešraides un arhīva video no Baltās haizivs izgatavošanas vietas.

Pievienojaties forumam un paudiet savu atbalstu Baltās Haizivs projekta veidotājiem.

Aplūkojiet fotogrāfijas no Baltās Haizivs tapšanas darbnīcas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us