LG Windows Phone 7 īpašniekiem būs iespēja tikt pie bezmaksas aplikācijām

Rīga, Latvija, 2010. gada 5.novembris LG Electronics (LG) un Microsoft Corp. (MSFT) paziņojuši par plāniem LG Windows Phone 7 īpašniekiem piedāvāt bezmaksas aplikācijas.

LG un Microsoft piedāvās dažādas Windows Phone 7 aplikācijas, tostarp sociālo savienojamību, spēles un noderīgas utilītas. Ik pēc 60 dienām tiks piedāvātas desmit jaunas bezmaksas aplikācijas, ko LG Windows Phone 7 īpašnieki, izmantojot LG Application Store, varēs ielādēt bez maksas (60 dienu periodam).

“Kad pagājušā gada sākumā nolēmām atbalstīt Microsoft viedtālruņu stratēģiju, mēs zinājām, ka šim lēmumam ir potenciāls,” norāda LG Mobile Communications (MC) mārketinga stratēģijas grupas viceprezidents Čangs Ma (Chang Ma). “Tāpēc ceram, ka šī sadarbība ar Microsoft ļaus sasniegt vēl augstākas virsotnes.”

“Jaunais Windows Phone Marketplace radīts jaunām uzņēmējdarbības iespējām,” sacīja Microsoft Windows Phone direktors Brendons Votsons (Brandon Watson). “Sadarbībā ar LG arī turpmāk piedāvāsim jaunākās Windows Phone 7 spēles un aplikācijas, līdz ar to tālruņu lietātāji būs tikai ieguvēji.”

Vērts atzīmēt, ka LG saviem Windows Phone 7 lietotājiem piedāvās bezmaksas piekļuvi arī vairākām pašu radītām aplikācijām, kas būs pieejamas no LG Application Store un aptvers sociālo tīklu pakalpojumus, piemēram, Type n Walk un Voice SNS, kā arī praktiskus rīkus, piemēram, Subway AR.

Lai iegūtu papildinformāciju par LG un Microsoft izstrādāto programmu, aicinām apmeklēt vietni [url=http://www.facebook.com/LGMobileHQ]www.facebook.com/LGMobileHQ[/url] .

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us