LG veļas mašīna joprojām strādā pat pēc 25 gadu nepārtrauktas lietošanas

LG Electronics (LG) apliecinājuši savu spēju ražot augstas kvalitātes un izturīgas veļas mašīnas. Kā pierādījums tam kalpo pārsteidzošs atklājums par 1988.gada veļas mašīnas modeli, kas veikusi aptuveni 2600 mazgāšanas ciklus ceturtdaļgadsimta garumā un joprojām ir teicamā darba kārtībā. Šī veļas mašīna bija viena no pirmajām mājsaimniecības precēm, ko kāds jauns pāris iegādājās tajā pašā gadā, kad notika Seulas vasaras Olimpiskās spēles. Īpašnieki izteikuši lielu atzinību un mīlestību pret veco un izturīgo veļas mazgājamo mašīnu, kas vairāk nekā divas dekādes bijusi daļa no viņu saimniecības.

[img]/images/upload/20121203181347.jpg[/img]

LG tika patīkami pārsteigti, kad saņēma Seulas pāra dāvinājumu – vecu, taču rūpīgi uzturētu LG veļas mazgājamo mašīnu. Precētais pāris to iegādājās tālajā 1988.gadā, un tā tikusi izmantota vidēji divas reizes nedēļā visus nākamos divdesmit piecus gadus. Veicot aprēķinus, kopā tika izmazgātas apmēram 10 tonnas veļas. Kad iznāca šis modelis ar piecu kilogramu ietilpību, tas bija lielākais pieejamais variants, kas turklāt vēl piedāvāja rūpīgu veļas mazgāšanas un augstu efektivitātes līmeni. Šī LG veļas mašīna arī bija viens no pirmajiem modeļiem ar pašdiagnozes funkciju, kas informēja, ja radās kāda problēma.

Seulas pāris cer, ka viņu lolotais dāvinājums ļaus arī citiem novērtēt lieliskās priekšrocības pērkot kvalitatīvās LG preces. Kā simbolisku pateicību, uzņēmums pārim uzdāvināja vienu no saviem jaunākajiem veļasmašīnu modeļiem ar 6 Motion Direct Drive tehnoloģiju un Inverter Direct Drive motoru, kurai turklāt ir arī 10 gadu garantija. Turpretīm vecā veļas mašīna atradīs sev jaunas mājas – veļas mašīnu izstāžu zālē LG Changwon rūpnīcā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us