LG uzsāk ilgi gaidīto OLED televizoru pārdošanu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka šomēness Dienvidkorejā sāks pieņemt pasūtījumus tik ļoti gaidītajam 55 collu WRGB OLED TV televizoram.

Paziņojums par citiem tirgiem, kuros būs pieejams revolucionārais LG OLED TV, kā arī par tā cenām tiks sniegts pēc dažām nedēļām. Pirmoreiz šo OLED tehnoloģijas ekrānu LG prezentēja pērnā gada CES izstādes laikā, kurā televizora sākotnējais modelis saņēma balvu “Labākais izstādē”.

Sākot ar 3. janvāri, vairāk nekā 1400 LG mazumtirdzniecības veikali Dienvidkorejā sāka pieņemt televizoru pasūtījumus no klientiem par 11 miljoniem Dienvidkorejas vonu (aptuveni 10 000 ASV dolāru), bet piegādes sāksies februāra pirmajā nedēļā. LG kā pirmais un vienīgais uzņēmums, kas paziņojis par nākamās paaudzes TV tehnoloģiju pieejamību, ir sagatavojies straujam pieprasījuma pieugumam, lai sasniegtu vadošo pozīciju OLED segmentā, kura apjoms saskaņā ar DisplaySearch līdz 2016. gadam sasniegs 7,2 miljonus.

[img]/images/upload/20130109000117.jpg[/img]

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka šo paziņojumu varam sniegt jaunā gada sākumā, jo uzskatām, ka ar OLED sāksies pilnīgi jauns mājas izklaides laikmets,” sacīja LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “Šis ir nākamais lielākais pārvērtību brīdis kopš pirmā krāsu televizora ieviešanas pirms 60 gadiem. Kad pirms 15 gadiem tika ieviesta augstas izšķirtspējas televīzija, publika reaģēja ar “Oho!”, bet, pirmoreiz ieraugot mūsu OLED TV, kas ir tik plāns kā naža asmens, patērētāji zaudēja valodu.”

Izmantojot izcilo WRGB tehnoloģiju, LG OLED televizori, kuru biezums ir tikai 4 milimetri un svars nesasniedz pat 10 kilogramus, rada pārsteidzoši dzīvus un reālistiskus attēlus. LG unikālās četru krāsu pikseļu sistēmas īpatnība ir baltais apakšpikselis, kas darbojas kopā ar parasto sarkano, zilo un zaļo iestatījumu, radot izcilu krāsu spektru. LG WRGB OLED TV papildināts arī ar lielisko Color Refiner tehnoloģiju, kas uzlabo skatīšanās pieredzi, padarot krāsas dabiskākas arī platā skatīšanās leņķī. 55 collu OLED piedāvā arī bezgalīgu kontrasta attiecību, kas uztur optimālus kontrasta līmeņus, neraugoties uz apkārtējo apgaismojumu vai skatu leņķi.

Papildus CES 2012 balvai “Labākais izstādē”, šis televizors saņēma arī nozīmīgo Amerikas Rūpniecības dizaineru savienības atzinību — prestižo IDEA apbalvojumu. Tikmēr OLED televizors izpelnījies atzinību Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (European Imaging and Sound Associations – EISA) 2012 balvu pasniegšanas ceremonijā, saņemot “Eiropas displeja sasniegumu godalgu”. Un, visbeidzot, jāatzīmē, ka oktobrī LG OLED saņēma Korejas Good Design prezidenta balvu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us