LG piedāvā DVD GH24 ar 24x rakstīšanas ātrumu

Pirms pieciem gadiem mēs rakstījām, kā noņemt DVD disku zonu aizsardzību ar tālvadības palīdzību un maksimālais DVD disku rakstītāju rakstīšanas ātrums bija 1x. Šodien LG piedāvā DVD optisko iekārtu GH24 Super Multi ar 24x rakstīšanas ātrumu.

Kādas ir LG GH2 DVD rakstītāja priekšrocības

Viena no Jamless Play tehnoloģijas priekšrocībām – tā automātiski novērš apstāšanos video atskaņošanas laikā, ja diskam atklāti defekti, piemēram, skrambas vai pirkstu nospiedumi. LG izstrādājums GH24 atrod nākamo nebojāto fragmentu un sekundes laikā “pārlec” kļūdainajiem datiem vai diska bojājumiem. Šādos gadījumos videoinformācijas plūsma netiek pārtraukta un atskaņošana neapstājas (atšķirībā no vairākuma optisko iekārtu, kam nav šādas funkcijas).

LG Silent Play tehnoloģija GH24 disku rakstītājā

Jaunā LG Silent Play tehnoloģija GH24 ļauj strādāt bez lieka trokšņa, kas tai pat laikā neietekmē sistēmas funkciju veiktspēju. LG GH24 pārraida 2400 KB datu sekundē, skaļumam sasniedzot vien 32 decibelus, kas ir salīdzināms ar, piemēram, 30 decibelu fona troksni parastā bibliotēkā. Sevišķi nozīmīgi tas ir gadījumos, kad LG GH24 lieto, lai klausītos mūziku vai skatītos videofilmu.

LG GH24 SecurDiscTM tehnoloģija

Jaunā GH24 atbalsta arī jau pazīstamo SecurDiscTM tehnoloģiju, kas pret nesankcionētu piekļuvi nodrošina konfidenciālu datu aizsardzību. Šī tehnoloģija ļauj aizsargāt datus ar paroli, kā arī izveidot CD un DVD diskus ar personisku ciparparakstu, kas ļauj saņēmējiem pārbaudīt to autentiskumu. Turklāt diskā saglabātas arī kontrolsummas, sniedzot iespēju pārbaudīt datu integritāti un nolasāmību, kā arī rezerves kopēšanas sistēma, kas sniedz maksimālu drošību, saglabājot failu diska bojājuma gadījumā. Ja nepieciešams, dokumentus, kas ierakstīti DVD diskos SecurDiscTM, var aizliegt kopēt PDF formātā. Lai izmantotu šīs tehnoloģijas priekšrocības, nepieciešams īpašs NeroTM programmnodrošinājums ar SecurDiscTM iespēju. Tas iekļauts tikai dažās iekārtas komplektācijās.

Kādas ir LG GH2 DVD rakstītāja programmnodrošinājums

Papildu programmnodrošinājums GH24 ietver arī licencētu YouCamTM 1.0 versiju un Norton Internet Security 2009 TM izmēģinājuma versiju ar licenci 60 dienām, kuru laikā saņemt atjauninājumu.

Kādas ir LG GH2 DVD programu interfeisi

Programmnodrošinājumam YouCam ir interfeiss attēlu saņemšanai, filmu veidošanai un saziņai, izmantojot Web kameru, turklāt tas sniedz lietotājiem iespēju pievienot dažādus specefektus. Symantec piedāvātais Norton Internet Security nodrošina aizsardzību pret datorvīrusiem, pikšķerēšanu (datu zādzību), Trojas zirgiem un citiem datora drošības apdraudējumiem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us