LG Optimus Pro – pirmais QWERTY monobloka tastatūras un skārienekrāna viedtālrunis no augusta arī Latvijā

LG Optimus Pro (LG C660) Android viedtālrunis ar skārienekrānu un QWERTY monobloka tastatūru interesentiem Latvijā būs pieejams jau augustā. Šis tālrunis būs ideāla izvēle tiem, kuri meklē skārienekrāna Android viedtālruni, bet vēlas izmantot arī QWERTY monobloka tastatūru.

Jaunajam LG Optimus Pro ir vienkārša e-pasta iestatīšana — nepieciešamas tikai trīs darbības. Turklāt šim viedtālrunim ir arī tādas funkcijas kā tiešpasts, pielāgots e-pasta “karstais taustiņš” (hotkey), pilns HTML valodas atbalsts, kā arī vienkāršas pielikumu apstrādes iespējas.

[img]http://datuve/images/upload/20110609160602.jpg[/img]
„LG vienmēr ir tiecies radīt tādus izstrādājumus, kas atbilstu pat viskaprīzāko tehnoloģiju entuziastu vēlmēm. Tieši tāpēc LG Optimus Pro ir piedāvājums tiem, kuriem patīk rakstīt tekstus un sērfot internetā, izmantojot ne tikai skārienekrānu, bet arī QWERTY monobloka tastatūru,. Tāpat šis viedtālrunis ir ne tikai tehnoloģijas sasniegumu, bet arī eleganta dizaina meistardarbs,” norāda LG Electronics Latvia prezidents Hongs Ju Jeons (Hong Ju Jeon).

Vēl šim Android viedtālrunim ir kalendāra “karstais taustiņš” (hotkey), kas nodrošina pilnu savienojamību, lietotāja kontaktu un kalendāra OTA sinhronizāciju ar Google. Tam ir arī Wi-Fi un USB savienošanas nodrošinājums.

[img]http://datuve/images/upload/20110609160618.jpg[/img]
LG QWERTY Android lieliski palīdz organizēt dažādas lietotāja dzīves sfēras – ļaujot lasīt un rediģēt pielikumus, atrodoties kustībā. Turklāt lietotāji var ērti skatīt pielikumus ar Adobe dokumentu lasītāju, kā arī apstrādāt visus MS Office dokumentus, izmantojot Docmaster TM.

LG Optimus Pro (LG C660) Latvijā būs pieejams trīs krāsās: oniksa melnā, tumši pelēkā, kā arī piena baltā.

[b]LG Optimus Pro (LG C660)[/b]
Ekrāns: 2,8 QVGA (portreta)
Forma: skārienekrāns un QWERTY monobloka tastatūra
Frekvence: QUAD frekvences diapazons/EDGE;
Akumulators, maksimālais darbības ilgums: 1,500 mAh
Operētājsistēma: Google Android 2.3 Gingerbread
Kamera: 3 MP
Video kodeks: H.264/MPEG4
Audio kodeks: MP3, AMR, AAC, AAC+
Wi-Fi, GPS

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us