LG Optimus 3D viedtālrunis – jaunai mobilās komunikācijas dimensijai

Sadarbībā ar paplašinātās realitātes (AR) pionieri Wikitude, LG Electronics (LG) iepazīstinājis ar pasaulē pirmo trīsdimensiju paplašinātās realitātes pārlūku LG Optimus 3D viedtālrunī, kas jau drīzumā būs pieejams tirdzniecībā.

Paplašinātā realitāte (AR) ir reāllaika tehnoloģija, kas uztver detalizētu informāciju par lietotāja apkārtni, tostarp grafiskus attēlus un audio, kas uzņemti ar viedtālruņa kameru vai citu ierīci.

Wikitude 3D pārlūks nodrošina labāku savietojamību ar reāllaika lietotāja vidi. Ja 2D paplašinātā realitāte (AR) attēlo tikai pārklājušos priekšmetus, tad 3D paplašinātā realitāte (AR) atveido vietas, objektus un priekšmetus 3D formātā. Šis unikālais pārlūks ļauj iegūt informācija par savu apkārtni un piekļūt attiecīgiem rakstiem Wikipedia, kā arī informācijai Twitter.

[img]http://datuve/images/upload/20110512183718.jpg[/img]
„Paplašinātās realitātes (AR) tehnoloģija izpelnījusies atzinīgu novērtējumu tehnoloģijas profesionāļu vidū, jo standarta mobilo pārlūku „abstraktās” reālijas spēj aizstāt ar „īstām”, kas tiek straumētas caur viedtālruņa kameru,” uzsver Dr. Jongs Seoks Parks (Jong-seok Park), LG Mobile Communications Company izpilddirektors un prezidents. „LG inovācijas un 3D API programmatūras tehnoloģija is solis uz priekšu realitātes atspoguļošanā.”

Wikitude 3D ietver informāciju par vairāk nekā 100 miljoniem vietu visā pasaulē, ko nodrošina ap 1000 satura sniedzēju. Pārlūks pašlaik atbalsta 12 valodas, bet jau drīzumā plānots šo skaitu būtiski palielināt. Sākot no jūnija vidus, lietotāji varēs bez maksas lejupielādēt Wikitude 3D no LG World (LG lietojumprogrammu vietne).

„Šī ir nevainojama sinerģija, jo jaunā līmenī paceļ gan paplašinātās realitātes (AR) pielietojamību, gan arī viedtālruņa funkcionalitāti,” saka Mārtiņš Herdina (Martin Herdina), Wikitude izpilddirektors.
LG Optimus 3D ir flagmanis vairākām inovatīvām, savā jomā pirmajām tehnoloģijām, tai skaitā pasaulē pirmajai divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūrai, kā arī pirmajai pilnajai 3D operētājsistēmai, kurā 3D satura pārlūkošanai un ierakstīšanai nav nepieciešamas 3D brilles.
LG Optimus 3D jau šovasar būs pieejams Eiropā un citos pasaules tirgos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us