LG LED IPS monitori – lietotāju ērtībai uzlabota kvalitāte

Kompānija LG Electronics interesentiem Latvijā piedāvā jaunumu – LG LED IPS monitoru sēriju IPS1, kurā apvienotas gan LED, gan arī IPS tehnoloģiju priekšrocības. LG IPS1 var lepoties ar vienmērīga spilgtuma krāsām un attēla kvalitāti, ko novērtēs pat prasīgākie lietpratēji.

LG LED IPS monitoriem ir visas oriģinālās LG LED monitoru tehnoloģijas priekšrocības – megakontrasta attiecība ievērojami labākai attēla kvalitātei, ražošanā nav izmantotas kaitīgas vielas, kā arī – tie ir ievērojami plānāki, salīdzinājumā ar parastajiem LCD monitoriem.

[img]http://datuve/images/upload/20110304092225.jpg[/img]
IPS un LED tehnoloģiju apvienošanas rezultātā radītā LG IPS1, kurā TN (Twisted Nematic) paneļa vietā izmantots IPS panelis, paplašina skata leņķi ar nemainīgu krāsu kvalitāti. Parastajā TN monitora attēlā novērojama tā dēvētā “krāsu nobīde” — krāsas attēla centrālajā daļā atšķiras no augšējā un apakšējā pusē redzamajām — kas arī ir šo monitoru nepilnība. Turpretī IPS monitorā krāsu toņi ir vienmērīgi un nemainīgi visā ekrānā redzamajā attēlā.

[img]http://datuve/images/upload/20110304092245.jpg[/img]
Kā pasaules vadošais IPS tehnoloģiju ražotājs, LG arī IPS1 lielu uzmanību veltījis centieniem mazināt lietotāju acu nogurumu. Tāpat LG IPS1 būs labākā izvēle video montāžai, datorgrafikas veidošanai, kā arī vienkārši mājas izklaidei – skatoties filmas vai spēlējot datorspēles.

[img]http://datuve/images/upload/20110304094542.jpg[/img]
Vēl LG IPS1 monitoru sērijas ergonomiskais dizains būs laba izvēle tiem, kuri pie datora ekrāniem pavada garas darba stundas — 110 mm augsto paceļamo un nolaižamo statīvu iespējams grozīt un pielāgot pēc vajadzības, turklāt tā iebūvētie skaļruņi ietaupīs vietu uz darbagalda.

[img]http://datuve/images/upload/20110304094744.png[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us