LG laidis klajā jaunus IPS monitorus ar CINEMA SCREEN dizainu un MHL savienojamību

LG Electronics (LG) sāk piedāvāt premium klases IPS7 sērijas monitorus – vispirms Āzijas valstīs un pēc tam pārējos pasaules tirgos. IPS7 sēriju raksturo LG īpašais CINEMA SCREEN dizains ar gandrīz neredzamu rāmi, kas nodrošina netraucētu izklaidi un izsmalcinātu, modernu izskatu. Izmantojot LG IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā dzīvīgas, konsekventas krāsas un attēlojumu platākā skata leņķī. Mobile High-Definiton Link (MHL) vienkāršo savienojumus ar ārējām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem, lai paplašinātu skatīšanās iespējas uz lielāka ekrāna.

„Apvienojot CINEMA SCREEN dizainu un MHL funkcionalitāti ar nozarē vadošo IPS tehnoloģiju, IPS7 sērija piedāvā satriecošu dizainu un veiktspēju,” stāsta LG Home Entertainment Company IT struktūrvienības izpilddirektora un priekšsēdētāja vietnieks Dž. Dž. Lī (J. J. Lee). „Strauji pieaugot tādu mobilo viedo ierīču kā viedtālruņu un planšetdatoru lietotāju skaitam, ievērojami palielinājusies arī satura pieejamība. LG IPS7 paplašina lietotāja iespējas, ļaujot skatītājiem izmantot šo vidi ar bagātīgo saturu.”

[b]Vilinošs dizains ar jaunāko savienojumu tehnoloģiju[/b]

LG CINEMA SCREEN dizains ar iespaidīgi plānu 1,2 mm ekrāna rāmi praktiski novērš jebkurus vizuālos traucēkļus un ļauj labāk izbaudīt attēloto video. Ne tikai neticami šaurais rāmis, bet arī LG IPS7 monitoru platums ir samazināts līdz nieka 14,1 mm. Plūstošais metāla statīvs veido estētiski asu profilu, savukārt pārdomātā vadu sistēma to padara vizuāli vēl pievilcīgāku. Turklāt tradicionālo plastmasas pogu vietā tagad iestrādātas jaudīgas skārienjutīgas vadīšanas iespējas. Skaidrās līnijas un modernais, minimālais dizains iederās jebkurā interjerā, bet dzīvīgās krāsas un izteiksmīgie toņi uzlabo vizuālo video baudījumu.

Risinot nepieciešamību pēc ērtākas savienojamības, LG sniedz ideālu risinājumu ar mūsdienu jaunāko tehnoloģiju MHL. Izmantojot Mobile High-Definition Link tehnoloģiju, IPS7 sērijas lietotāji var ērti pievienot mobilās ierīces pie monitora ar atsevišķu kabeli HDMI ieejas pieslēgvietā. Izmantojot MHL, lielajā monitora ekrānā var aplūkot viedtālruņos saglabātās fotogrāfijas un video. IPS7 sērija pat nodrošina mobilo ierīču uzlādi, kamēr lietotāji izmanto sevi interesējošo ierīces saturu.

[img] /images/upload/20120724220818.jpg[/img]

[b]Pilnvērtīga izklaide ar dzīvīgām krāsām un maksimālu vizuālo komfortu [/b]

IPS7 sērijā izmantoti In-Plane Switching (IPS) paneļi, nevis parastā Twisted Nematic (TN) tehnoloģija, kas tiek pielietota vairumā monitoru. Tas uzlabo attēla kvalitāti un krāsu konsekvenci, ļaujot lietotājiem izbaudīt dzīvīgākās un reālistiskākas krāsas. IPS7 sērija nodrošina neticami vienmērīgu video bez miglojuma efekta, kas mēdz parādīties asa sižeta kadros, sporta pārraidēs un videospēlēs ar straujām kustībām. Tas nozīmē mazāk slodzes acīm, pat skatoties monitorā ilgāku laiku. Pateicoties uzlabotajam reakcijas laikam, lietotāji var izbaudīt vienmērīga video priekšrocības, skatoties kustīgus attēlus.

Turklāt IPS paneļu skatu leņķi ir plašākā diapazonā nekā TN alternatīvai. Lietotāji var spēlēt spēles vai skatīties video sēžot, stāvot vai guļot, bet video krāsas nemainās un netiek izkropļotas.

[b]Krāsu kalibrācijas funkcija[/b]

Ērtā krāsu kalibrācijas funkcija ietverta, lai attēlotu precīzākās un dzīvīgākās krāsas. IPS7 sērija ietver LG programmatūru kalibrācijas procesa vienkāršošanai, kas paredzēta tādiem speciālistiem kā fotogrāfi un grafikas dizaineri.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us