LG Kompressor Plus bezmaisa putekļu sūcējs – efektīvākam mājas solim

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunu Kompressor Plus bezmaisa putekļu sūcēju. Šajā intuitīvi lietojamajā putekļu sūcējā izmantoti jaunākās paaudzes tehnoloģiju sasniegumi, tostarp, arī putekļu kompresijas sistēma, kas nodrošina efektīvāku netīrumu un alergēnu savākšanu.

LG Kompressor Plus ir optimāls risinājums tīrākai, veselīgākam mājas uzkopšanai, līdz minimumam samazinot piepūli un tīrīšanas laiku un nodrošinot labāko rezultātu.

LG Kompressor Plus izmantotas industrijas vadošās tehnoloģijas:
• Uzlabota netīrumu kompresijas tehnoloģija – pasaulē pirmā putekļu un netīrumu kompresijas tehnoloģija tagad kļuvusi vēl efektīvāka. Tā padara jūsu mājokli veselībai drošāku, saspiežot netīrumus cietos, kompaktos kubiņos, tā samazinot netīrumu un alergēnu iespēju nokļūt atpakaļ gaisā. Turklāt tādā veidā netīrumus ir arī vienkārši un ērti iztīrīt, un, pateicoties kompaktajai kompresijas tehnoloģijai, tas jādara retāk.

• Kompresora sistēma – uzlabotā kompresijas sistēma nodrošina stabilu un jaudīgu netīrumu iesūkšanu, kā arī ievērojami efektīvāk filtrē netīrumus. Netīrumi un putekļi nokļūst tvertnē un gaisa plūsma var brīvi virzīties tālāk, caur filtrācijas sistēmai. Turklāt, pateicoties kompresora sistēmas radītajam spiedienam, kā rupjās, tā arī smalkās daļiņas tiek absorbētas vienlīdz labi.

• Jauna filtrācijas sistēma – Oglekļa-HEPA 13 izplūdes filtrs var nenotvert mikro putekļus, smalkās daļiņas un alergēnus un izlaist tos atpakaļ mājas vidē. Savukārt Ultra-fine HEPA filtrs savāc pat smalkākās mirko putekļu daļiņas, ārā ļaujot izkļūt tikai attīrītam gaisam, tā rūpējoties par tīrību un drošību mājoklī.

• Tāpat LG Kompressor Plus aprīkots ar viegli lietojamiem aksesuāriem – jaunais on-board spraugu tīrīšanas uzgalis kopā ar iebūvēto divi-vienā rīku, nodrošina vieglu piekļūšanu visiem papildus aksesuāriem. Kā papildus rīki, tā arī izvēles TurboCombi uzgalis ir ideāli piemērots dažādiem tīrīšanas apstākļiem – piemēram, grūti sasniedzamiem stūriem, delikāti tīrāmām virsmām, kā arī paklājiem un citiem grīdas segumiem.

Tirdzniecības vietās Latvijā būs pieejami sekojoši LG Kompressor Plus putekļusūcēja modeļi – LG VK8828HQ, LG VK8820HU un LG VK8810HUMR.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us