LG iesaista National Geographic labākos fotogrāfus unikālā sadarbības projektā 3D satura iespēju paplašināšanai

LG Electronics (LG) uzsācis sadarbību ar National Geographic fotogrāfiem, lai radītu tā vēsturē pirmo 3D foto un video saturu. Materiālu uzņemšanā tiks izmantoti tikai LG Optimus 3D – pasaulē pirmie Tri — Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūras 3D viedtālruņi, kuru 3D satura demonstrēšanai nav nepieciešamas 3D brilles.

„Jau teju gadsimtu National Geographic ir bijis logs uz neparastām neskartas dabas ainavu, ceļojumu un dzīvesstila fotogrāfijām,” norādīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tāpēc esam pagodināti, ka seši labākie National Geographic fotogrāfi liks lietā Optimus 3D attēlveidošanas jaudu, lai radītu jaunus meistardarbus.”

[img]http://datuve/images/upload/20110915105159.jpg[/img]
LG Optimus 3D uzlabotā tehnoloģiju funkcionalitāte, kā, piemēram, video stabilizācija un neatbilstību korekcija, ļaus National Geographic fotogrāfiem uzņemt augstas izšķirtspējas 3D saturu, neatkarīgi no atrašanās vietas un apstākļiem. Tāpēc National Geographic izvēlējās sešus fotogrāfijas meistarus no visas pasaules, kuri turpmākajos ceļojumos LG sadarbības projekta ietvaros uzņems saturu ar LG Otpimus 3D starpniecību.

“National Geographic fotogrāfi vienmēr bijuši vadošajās pozīcijās, papildinot mūsu publikācijas ar neatkārtojamām foto vizualizācijām,” sacīja Maura Mulvihila (Maura Mulvihill), National Geographic Attēlu kolekcijas un Pārdošanas viceprezidente. “Tāpēc esam priecīgi par iespēju strādāt ar LG un izmantot iespējas, ko sniedz jaunākās 3D tehnoloģijas. LG Optimus 3D dos mūsu māksliniekiem iespēju dalīties savos iespaidos tā, kā to pieredzējuši viņi – visās trīs dimensijās.”

[img]http://datuve/images/upload/20110915105215.jpg[/img]
[b]Par fotogrāfiem, kas iesaistījušies LG un National Geographic sadarbības projektā:[/b]

• Stīvens Alvarezs (Steven Alvarez) – National Geographic fotogrāfs no 1995.gada.Viņa redzeslokā ir stāsti par izpētes ceļojumiem, dažādām kultūrām un reliģijām, kā arī militāru konfliktu sekām. Viņa darbiem ir piešķirtas vairākas starptautiskas godalgas.
• Braiens Skerijs (Brian Skerry) – sadarbojoties ar National Geographic no 1998.gada, Braiens Skerijs specializējas zemūdens ainavu un dzīvnieku fotogrāfēšanā. Pēdējo trīsdesmit gadu laikā šis fotogrāfs zemūdens pasaulē pavadījis vairāk nekā 10 000 darba stundu.
• Braians Hārvijs (Bryan Harvey) – būdams slavena fotogrāfa dēls, Hārvijs jau no bērnības pavadījis tēvu dažādos uzdevumos, kā arī attīstīja savu talantu. Filmēšana un fotogrāfija kļuvusi arī par viņa dzīves kaislību un savos pasaules ceļojumos notverto mirkļa skaistumu Hārvijs ar filmu un fotogrāfiju starpniecību demonstrē ikvienam National Geographic cienītājam.
• Džastins Guariglija (Justin Guariglia) – savā darbā fokusējoties uz cilvēkiem un vietām pasaules dažādo kultūru kontekstā, šis fotogrāfs ne tikai sadarbojas ar National Geographic, bet arī ir trīs grāmatu autors un saņēmis prestižo Photo District News novērtējumu kā viens no 30 labākajiem pasaules fotogrāfiem vecumā līdz 30 gadiem.
• Pīters Hačens (Peter Hutchens) – jau vairāk nekā desmit gadus šis autors uzņem un producē dokumentālo kino. Jau no bērnības Hačens radis ceļot pa pasauli un to dara joprojām, piemēram, atspoguļojot robežu konfliktus Dienvidāfrikā, sekojot zīda ceļam rietumu Ķīnas reģionā, kā arī rādot paralēlo pasauli Amerikas cietumos.
• Stīvs Vinters (Steve Winter) – piedzīvojis degunradža uzbrukumus Indijā, jaguāra niknumu Brazīlijā un grizli lāča draudīgu pakaļdzīšanos Sibīrijā, pusgadu dzīvojis teltī mīnus 40 grādu salā, lai tikai nepalaistu garām kādu sniega leopardu parādīšanos – tāda ir šī fotogrāfa profesionālā dzīve. Vinters jau no mazām dienām sapņojis ceļot pa pasauli kā National Geographic fotogrāfs. Tagad šis sapnis ir viņa ikdiena un nesis arī daudzas pasaules mēroga atzinības.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us