LG iepazīstina ar Touch 10 monitoru operētājsistēmai Windows 8

LG Electronics (LG) prezentējis jaunu Touch 10 monitoru (modelis: ET83), kas ir paredzēts lietošanai ar operētājsistēmu Windows 8. Kamēr parastie skārienekrāni nodrošina pārvietošanas, ritināšanas un savilkšanas iespējas ar diviem pirkstiem, inovatīvā 10-punktu skārientehnoloģija nodrošina LG 23 collu monitoram Touch 10 visu desmit pirkstu izmantošanu vienlaicīgi. Monitors LG Touch 10 ir lieliski piemērots lietotājiem, kas vēlas izbaudīt labāku datora skārienvadību, bet nevēlas mainīt pašu datoru.

„Šis produkts nodrošina jauna līmeņa skārienvadību, apliecinot, ka LG ir nozarē vadošais uzņēmums jaunas paaudzes skārienekrānu izstrādē,” uzskata LG Home Entertainment Company atbildīgais viceprezidents un IT struktūrvienības vadītājs J. J. Lī (J. J. Lee). „Mūsu 10-punktu skārienekrāns piedāvā jaunas skārienvadības iespējas, nodrošinot daudz vairāk interaktīvo funkciju. Mēs ticam, ka šī tehnoloģija aizraus un iedvesmos gan programmatūru izstrādātājus, gan lietotājus.”

[img] /images/upload/20121031215203.jpg[/img]

Planšetdatoru un viedtālruņu īpašnieki novērtēs Touch 10 monitoru kā būtisku jauninājumu intuitīvās lietotāja pieredzes nodrošināšanā. Lielākajā daļā skārienekrānu tiek izmantota divu pirkstu atpazīšanas sistēmu, kas ļauj veikt pamatdarbības ar ekrāna elementiem. Taču LG Touch 10 monitors sniedz lietotājam iespēju vienlaikus izmantot visus desmit pirkstus, tādēļ lietotājs var veikt dažādas jaunas darbības, piemēram, vienlaikus vilkt un pagriezt vairākus elementus. Ātri reaģējošais skārienekrāns ļauj lietotājam pilnībā izmantot operētājsistēmas Windows 8 iespējas, tostarp arī ekrāntastatūru. Monitors Touch 10 sader arī ar kapacitīvo irbuli, ko var iegādāties atsevišķi un izmantot, ja lietotājam labāk patīk digitālās pildspalvas interfeiss.

„Ir lieliski zināt, ka uzņēmums LG attīsta datora skārienvadību jaunā līmenī,” piebilst WW OEM Marketing viceprezidents, Džons Keiss (John Case). „Savienojot LG monitoru Touch 10 ar galda datoru vai klēpjdatoru, kuram nav skārienekrāna, lietotāji pilnvērtīgi varēs izmantot operētājsistēmas Windows 8 skārienvadības priekšrocības.”

LG Touch 10 23 collu monitors ir lieliski piemērots mūzikas aplikācijam, kas ietver virtuālās klavieres, sintezatorus un stīgu instrumentus. Lielāks displejs ļauj daudz ērtāk skatīties filmas, spēlēt spēles un izmantot izglītojošas programmas. Aplikāciju veikalā Windows Store ir iespēja izveleties sev piemērotākas aplikācijas ar skarienvaības atbalstu. Turklāt pilna skārienvadības funkcionalitāte tiek nodrošināta uzreiz pēc monitora pieslēgšanas bez papildu programmatūras nepieciešamības.

[img]/images/upload/20121031214813.jpg[/img]

Lai nodrošinātu vislabāko attēla kvalitāti, monitorā tiek izmantots In-Plane Switching (IPS) panelis. Salīdzinot ar parastajiem Twisted Nematic (TN) displejiem, IPS displejiem ir būtiskas priekšrocības gan krāsas kvalitātē, gan attēla skaidrībā. Attēloto krāsu diapazons ir spilgts, dabisks, nodrošina labu kontrastu un vispārēju krāsu harmoniju. IPS tehnoloģija lietotājam nodrošina arī ērtāku skatīšanos, samazinot acīm radīto sasprindzinājumu, tādējādi sniedzot iespēju lietot monitoru ilgāku laiku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us