LG iepazīstina ar Smart TV spēļu portālu Game World

LG Electronics (LG) laidis klajā jaunu Smart TV spēļu portālu – Game World. Paredzot jaunas lejupielādējamu 3D spēļu ēras sākumu, LG radījis Game World, kas īpaši piemērots CINEMA 3D Smart TV. Portāls nodrošina lietotājam ērtu spēļu aplikāciju meklēšanu, iegādi un spēlēšanu gan 2D, gan 3D formātā, izmantojot intuitīvu interfeisu. Daudzas spēles var spēlēt, izmantojot LG piedāvāto Magic Remote tālvadības pulti vai jebkura cita ražotāja spēļu vadierīci.

“Game World ir brīnišķīgs spēļu — īpaši 3D spēļu — avots, kas ir piemērots ikvienam,” saka LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Heviss Kvons (Havis Kwon). “Papildus īpaši LG CINEMA 3D Smart televizoriem izstrādātajām spēlēm būs pieejamas arī daudzas citas populāras spēles. Maksimāli izmantojot LG 3D televizoru piedāvātās iespējas, Game World ļaus mums piedāvāt vēl nebijušu 3D spēļu pieredzi un līdz ar to paplašināt tirgu.”

Piekļuve spēlēm ir īpaši ērta, un tā sākas ar galveno izvēlni, kurā pārskatāmi redzama izvēļņu josla ar četrām kategorijām — Izlase, Populārākās, Jaunākās un Žanrs, tādējādi ļaujot ātri piekļūt saturam. Kategorija “Izlase” piedāvā dažas no aizraujošākajām spēlēm, tostarp LG rekomendētās spēles. Kategorija “Populārākās” ietver vispopulārākās spēles — tās ir pieejamas gan par maksu, gan arī bez maksas. Kategorijas “Jaunākās” sarakstā ir jaunākās Game World pieejamās spēles, savukārt opcija “Žanrs” ļauj piekļūt spēlēm no dažādām kategorijām (asa sižeta, piedzīvojumu, arkādes, sarežģītu uzdevumu, lomu spēļu (RPG), snaiperu, simulāciju, sporta un stratēģijas).

[img]/images/upload/20120827155057.jpg[/img]

LG Game World galvenā izvēlne nodrošina arī apmācību, piedāvājot rokasgrāmatas un instrukcijas par to, kā spēlēt, izmantojot Magic Remote tālvadības pulti vai spēļu vadierīci. Sadaļā My Games (Manas spēles) iekļautas saites uz visām iepriekš pirktām spēlēm, kā arī biežāk spēlēto spēļu saraksts, ļaujot viegli atrast nākamo aizraujošo spēli. Game World pieejamās spēles radīs daudz priekpilnu mirkļu visai ģimenei, un to lielākā daļa ir saderīga ar LG Magic Remote žestu un kustību vadības iespējām, turklāt daudzas var spēlēt arī 3D formātā.

LG Game World globāli būs pieejams gada otrajā pusē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us