LG iepazīstina ar Smart Home sadzīves tehnikas ierīču klāstu viedākai ikdienai

LG Electronics (LG) izstādē CES 2013 demonstrēja uzlabotas Smart Home sistēmas iespējas ērtākai ikdienai. Uzlabotā sistēma apvieno mūsdienīgās Smart Share multivides koplietošanas tehnoloģijas ar Smart Control integrētajām sadzīves tehnikas pārvaldības iespējām, ar kuru palīdzību lietotājs var pilnībā pārvaldīt savu viedo mājas vidi.

Patērētājiem ir iespēja ieslēgt veļas mazgājamo mašīnu, pārbaudīt ledusskapja saturu vai veikt tīrīšanu ar putekļsūcēju, pat neatrodoties mājās. Turklāt vadība ir iespējama, izmantojot LG Smart TV platformu un Magic Remote talvadības pulti. Pateicoties LG aplikācijai Smart Control, mājsaimniecības darbi vairs netraucēs iemīļotās filmas vai šova skatīšanos.

Smart Control ļauj lietotājiem efektīvi pārvaldīt savas ierīces, izmantojot viedtālruni un vienkāršas balss komandas, pat atrodoties ārpus mājas. Lietotājam vienkārši jātur viedtālruni vērstu pret NFC uzlīmi, kas atrodas uz LG viedajām ierīcēm, lai no attāluma pārbaudītu un vadītu savu ledusskapi, veļas mazgājamo mašīnu, robotisko putekļsūcēju vai cepeškrāsni.

[b]Viedais ledusskapis ievieš radikālas pārmaiņas pārtikas saimniecībā un plānošanā[/b]

[img]/images/upload/20130116233340.jpg[/img]

Smart Manager funkcija pārveido ledusskapi par pilnīgu pārtikas pārvaldības sistēmu. Veicot navigāciju ledusskapja LCD panelī vai viedtālrunī, lietotāji var apskatīt tajā esošo pārtikas produktu sarakstu pat neatverot ledusskapja durvis. Izmantojot Smart Manager, lietotāji var pārbaudīt dažādus pārtikas produktus un to termiņus, kā arī saņemt ieteikumus, kādu ēdienu pagatavot no pieejamām sastāvdaļām. Recepti var kopīgot ar LG viedo cepeškrāsni, lai uzsāktu automātisku uzsildīšanu.

[img]/images/upload/20130116233459.jpg[/img]

Iepērkoties lielveikalā, lietotāji ar Smart Access aplikācijas palīdzību, izmantojot iOS vai Android viedtālruņus, var pārbaudīt ledusskapja saturu. Smart Shopping nodrošina iespēju pārtikas preču iegādei tiešsaistē, tieši no ledusskapja LCD paneļa. Preces var iegādāties automātiski, līdzko samazinās to daudzums, vai arī atlasīt un pasūtīt manuāli.

LG unikāla Health Manager aplikācija iesaka gan atsevišķas receptes, gan arī dienas un nedēļas ēdenikarti, pamatojoties uz lietotāja personīgo profilu. Tajā tiek izmantota lietotāju personīgā informācija, piemēram, vecums, dzimums, svars un garums, lai noteiktu ķermeņa masas indeksa (ĶMI) rādītāju, kas pēc tam tiek izmantots personalizētas ēdienkartes izveidošanai.

LG Smart Diagnosis™ tehnoloģijai ir veikti iespaidīgi jauninājumi, un tagad LG viedie produkti var labāk novērtēt situāciju un informēt lietotāju ar Wi-Fi savienojuma vai NFC palīdzību. Papildus tam, LG viedais ledusskapis ir aprīkots ar Smart GridReady tehnoloģiju, kas automātiski noregulē savu temperatūru un iestatījumus, pamatojoties uz svārstīgajām enerģijas izmaksām, tādējādi nodrošinot praktisku un viedu enerģijas taupīšanas risinājumu.

[b]Viedā veļas mazgājamā mašīna ar Wi-Fi/NFC TagSmart Diagnosis™ funkciju[/b]

[img]/images/upload/20130116234334.jpg[/img]

Izmantojot Wi-Fi un NFC uzlīmes, LG Smart Diagnosis™ funkcija brīdina lietotāju par tehniskām problēmām, savukārt Smart Adapt aplikācija ļauj lejupielādēt jaunas mazgāšanas cikla programmas, izmantojot viedtālruni vai veļas mazgājamās mašīnas LCD paneli. Ar viedtālruņa palīdzību lietotāji var pārraudzīt savas LG viedās veļas mazgājamās mašīnas statusu un to attāli vadīt ar balss komandu palīdzību.

[b]Smart HOM-BOT: vairāk nekā putekļsūcējs[/b]

[img] /images/upload/20130116234443.jpg[/img]

Izmantojot viedtālruni un Wi-Fi savienojumu, lietotāji var jau laicīgi ieplānot mājas tīrīšanu jebkurā laikā. Arī HOM-BOT var vadīt ar viedtālruni, izmantojot ekrāna vadības elementus vai balss komandas. HOM-BOT, tāpat kā citas viedās ierīces, var darbināt arī ar LG Smart TV palīdzību.

[b]Viedāka cepeškrāsns — viedāka gatavošana[/b]

LG veidā cepeškrāsns ir aprīkota ar Smart Access, Smart Adapt un Smart Diagnosis™ iespējam, kas ļauj izmantot vairākas pilnīgi jaunas viedās gatavošanas iespējas. Izmantojot Wi-Fi savienojumu, lietotāji var pārraudzīt cepeškrāsns statusu, meklēt receptes, iestatīt gatavošanas režīmus un diagnosticēt problēmas ar viedtālruņa palīdzību.

LG Smart Home sistēmai tika piešķirta CES 2013 Inovāciju Balva par intuitīvu interfeisu un izcilu funkciju komplektu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us