LG iepazīstina ar pasaulē pirmo LTE viedtālruni ar Snapdragon™ četrkodolu procesoru

LG Electronics (LG) iepazīstina ar savu jaunāko premium klases mobilo ierīci – LG Optimus G, kas piedāvā vislabāko veiktspēju, elegantu dizainu un inovatīvu lietotāja pieredzi. Kā pirmais četrkodolu LTE viedtālrunis, kurš izmanto Qualcomm Snapdragon™ S4 procesoru, LG Optimus G kļūs par paraugu ikvienam nākotnē radītam LG premium klases viedtālrunim.

[img]/images/upload/20120829202050.jpg[/img]

[b]Labākā no labākajām tehnoloģijām [/b]

Lai piedāvātu paterētajiem tikai pašu labāko, LG Electronics radījis Optimus G viedtālruni kopā ar industrijā vadošajiem sadarbības uzņēmumiem, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Sadarbībā ar Qualcomm, LG izveidojis Optimus G ar mērķi būt pirmajam LTE viedtālrunim ar Snapdragon™ S4 Pro CPU procesoru. Turklāt kopā ar LG Chem, LG Display un LG Innotek, LG nodrošinājis ilgāko akumulatora lietošanas laiku, kā arī īpašu skatīšanās un lietošanas pieredzi.

[b]Nākamās paaudzes četrkodolu procesors ar LTE[/b]

LG Optimus G būs pirmais komerciālais un globālais viedtālrunis, kas aprīkots ar Snapdragon S4 Pro APQ8064 Krait CPU četrkodolu procesoru, LTE tehnoloģijas atbalstu un jaunākās paaudzes Adreno™ 320 GPU grafisko procesoru. Snapdragon™ S4 Pro procesors darbojas 1.5GHz frekvencē un ir aprīkots ar asinhrono simetrisko multiapstrādi (Asynchronous Symmetric Multiprocessing – aSMP), kas ļauj katram kodolam ieslēgties un izslēgties neatkarīgi, nodrošinot maksimāli labu veiktspēju un ilgāku akumulatora lietošanas laiku. Turklāt, Adreno 320 ir vairāk nekā trīs reizes ātrāks par Adreno 225, kas tika izmantots agrākos SnapdragonTM procesoros. Tas nodrošina labāko spēļu aplikāciju veiktspēju caur lielāku kadru ātrumu, efektīvāku spēles norisi un augstākas HD izšķirtspējas displeja atbalstu.

[b]Modernākais displejs un izcila akumulatora izturība[/b]

Ar LG Display palīdzību Optimus G ir aprīkots ar 4,7 collu WXGA True HD IPS+ displeju ar 320ppi augstu pikseļu blīvumu (1280×768) un Stripe RGB IPS paneli ar 15:9 malu attiecību. LG Display paplašinājis savu tehnoloģiju robežas, lai piedāvātu True HD IPS+– asāku un skaidrāku displeju ar sRGB 100 procentu krāsu precizitāti, rādot nevainojami dabiskus attēlus, kas izskatās tieši tapāt kā dzīvē.

Turklāt LG Optimus G būs pirmais viedtālrunis, kas aprīkots ar LG Innotek un LG Display jaunieviesto hibrīd-displeju G2 Touch Hybrid. Pateicoties jaunajai tehnoloģijai, ekrāna panelis ir plānāks un nodrošina skaidrāku redzamību, turklāt pats ekrāns tagad ir daudz izturīgāks pret triecienu radītu ietekmi.

LG Chem izveidojis augstas blīvuma pakāpes 2,100mAh akumulatoru, kas nodrošina lielāku jaudas ietilpību un ilgākus uzlādēšanas ciklus. Jaunā akumulatora tehnoloģija pagarinājusi baterijas kalpošanas ilgumu līdz 800 cikliem pie 80 procentu uzlādēšanas iespējām, kas ir daudz lielāks, salīdzinājumā ar parasto tālruņu akumulatoru 500 ciklu kalpošanas ilgumu.

[b]Uzlabots lietotāja interfeiss produktivitātes un izklaides iespēju nodrošināšanai[/b]

Neskatoties uz to, vai lietotāji ikdienā izmanto tālruņa funkcionalitātes vai izklaides iespējas, LG Optimus G atbilst visām prasībām ar tā augstākās izšķirtspējas 13.0MP kameru un unikālām, diferencētām lietotāja (User Experience – UX) funkcijām. Piemēram, Live Zooming funkcija ļauj pietuvināt un attālināt video attēlu tā atskaņošanas laikā; Dual Screen Dual Play funkcija nodrošina ne tikai viedtālruņa un televizora savienošanas iespēju, bet arī dažāda satura attēlošanu katrā ekrānā; QMemoTM funkcija nodrošina iespēju ar pirksta palīdzību uzrakstīt, uzzīmēt vai atzīmēt atgādinājumus tieši izvēlētajā ekrāna daļā tūlītējai koplietošanai ar citiem lietotājiem pielikuma vai URL formātā; Time Catch Shot funkcija ļauj lietotājiem izvēlēties un saglabāt labāko no uzņemtajiem attēliem; Cheese Shutter funkcija uzņem foto attēlu pēc balss komandas došanas.

[b]Inovatīvs un moderns dizains[/b]

LG Optimus G izstrādē LG saglabājis savu unikālo dizaina filozofiju. Viedtālrunim ir pievilcīgs, plāns korpuss, kas perfekti atspoguļo LG dizaina filozofiju. Ierīces aizmugurējā panelī izmantots augstākās klases stikls ar polarizētu rakstu, kas nodrošina elegantu un modernu izskatu. G2 Touch Hybrid displejs ir ievērojams ieguldījums Optimus G dizainā, jo tas sniedzis iespēju izveidot plānāku ierīci, kas ērtāk ieguļ plaukstā. Turklāt īpaši melnais displejs ir gludi savienots ar korpusu bez redzamām salaiduma vietām.

“Mēs esam pārliecināti, ka lietotāji gūs labāko pieredzi, izmantojot visu, ko piedāvā Optimus G,” stāsta LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park). “Optimus G nav tikai vēl viens augstas veiktspējas tālrunis, kas nodrošina jaunākās funkcijas un programmas. Tas ir dažu šīs planētas labāko industrijas ekspertu kopdarbs, kas radīts ar vienotu mērķi – izveidot viedtālruni, kas izceļas tik ļoti līdzīgo ierīču klāstā.”

Ierīces globālā versija tiks prezentēta septembrī, Korejā, kurai sekos citi tirgi visā pasaulē.

[b]LG Optimus G galvenās specifikācijas:[/b]

o Čipkopa: Qualcom Snapdragon S4 Pro 1,5 GHz četerkodolu CPU procesors ar Adreno 320 GPU un 4G LTE
o Operētājsistēma: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
o Tīkls: 2G/ 3G/ 4G LTE
o Displejs: 4.7 collu (1024 x 768) WXGA True HD IPS+ displejs ar 15:9 malu attiecību
o Atmiņa: 32 GB eMMC un 2 GB DDR
o Kamera: 13MP (aizmugurējā) un 1,3 MP (priekšējā)
o Akumulators: 2100 mAh
o Izmēri (G x P x B): 131,9 x 68,9 x 8,45 mm
o Svars: 145 grami
o Citi parametri: Bluetooth 4.0, WiFi, USB 2.0 HS, A-GPS, MHL, DLNA, NFC

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us