LG iepazīstina ar Optimus 3D – pasaulē pirmo Tri-Dual viedtālruni ar pilnu 3D funkcionalitāti

LG Electronics (LG) oficiāli paziņo, ka jau šonedēļ tikai Tele2 tirdzniecības vietās Latvijā būs pieejams pasaulē pirmais 3D viedtālrunis LG Optimus 3D (P920) par pirmo iemaksu tikai viena lata apmērā un bezmaksas internetu telefonā trīs mēnešu garumā.

Ar unikālo Tri — Dual (divkodolu, divkanālu un duālās atmiņas) arhitektūru LG Optimus 3D pārnes viedtālruņa funkcionalitāti jaunā dimensijā un ļauj novērtēt ievērojami uzlabotas veiktspējas priekšrocības, vienlaicīgi veicot dažādus uzdevumus — no video demonstrēšanas līdz sarežģītām grafikas spēlēm. Turklāt ar šo tālruni sperts nozīmīgs solis pretī pilnas 3D funkcionalitātes integrācijai ikdienas dzīvē — tūlītējai iespējai ierakstīt, aplūkot un koplietot 3D formāta saturu bez 3D briļļu izmantošanas.

[img]http://datuve/images/upload/20110808104716.jpg[/img]
„Tri — Dual arhitektūra paver jaunu skatu uz viedtālruņu veiktspēju,” saka LG Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „Šis ir jaunākais Optimus veikums un iekļauj sevī visu, kas šodien nepieciešams enerģiskam un dinamiskam lietotājam.”

“Tele2 ir prieks būt pirmajam mobilo sakaru operatoram Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā LG Optimus 3D. Aicinām apmeklēt Tele2 klientu apkalpošanas centrus, lai izmēģinātu jauno tālruni, kas savu iespēju un tehnoloģiju dēļ tiek dēvēts par šobrīd iespaidīgāko viedtālruni pasaulē,” saka Jānis Spoģis, Tele2 komercdirektors. “Tele2 ir klientu uzslavētākais uzņēmums sakaru nozarē, un esam pārliecināti, ka mūsu klienti – vairāk nekā puse Latvijas iedzīvotāju – novērtē gan Tele2 izdevīgos piedāvājumus, gan jaunākās tehnoloģijas.”

[img]http://datuve/images/upload/20110808104735.jpg[/img]
[b]Maksimālā efektivitāte un veiktspēja, pateicoties Tri — Dual arhitektūrai[/b]
Tri — Dual ievērojami uzlabojusi LG Optimus 3D veiktspēju, un ar divkodolu konfigurāciju datu pārraide notiek daudz ātrāk, nodrošinot vienmērīgu vairāku uzdevumu izpildi, interneta pārlūkošanu, kā arī plašas spēļu un multivides priekšrocības.

[b]Pilna 3D funkcionalitāte: ierakstīšana, demonstrēšana un koplietošana[/b]
Jaunais LG viedtālrunis 3D tehnoloģiju pārvērš praktiskā rīkā — 3D ierakstīšanas, demonstrēšanas un koplietošanas iespējas ir ātrākas un ērtākas (nav nepieciešamas 3D brilles). Turklāt Optimus 3D platais skata leņķis īpaši atvieglo video un filmu demonstrēšanu.

4,3 collu WVGA ekrāns nodrošina attēla kvalitāti līdz 1080 p augstā izšķirtspējā 2D efektam un līdz 720 p 3D efektam. Savukārt speciāla programmatūra ļauj reāllaikā pārvērst 2D fotoattēlus un video 3D režīmā. 2D spēļu pārveidei 3D formātā paredzēta bezmaksas programmatūra, kas būs pieejama lejupielādei šī gada trešajā ceturksnī un nodrošinās iespēju izmantot plašu 3D multivides saturu. Turklāt 3D saturu var vienkārši koplietot ar HDMI 1,4 savienojumu 3D televizoriem un monitoriem, kā arī citiem DLNA Certified™ produktiem. 3D saturu ir vienkārši augšupielādēt, straumēt un koplietot YouTube īpašajā 3D kanālā (www.youtube.com/3D).

LG Optimus 3D ir arī pasaulē pirmā 3D paplašinātās realitātes (AR) pārlūkprogramma, kas tapusi sadarbībā ar AR pionieri Wikitude un būs pieejama ar lietojumprogrammas starpniecību, ko iespējams lejupielādēt LGWorld (www.lgworld.com).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us