LG iepazīstina ar mājas ierīču risinājumu inovācijām starptautiskajā izstādē CES

LG Electronics (LG), viens no pasaules līderiem un tehnoloģiju novatoriem sadzīves elektronikas ražošanas jomā, pirmo reizi pasaulē iepazīstina ar pilnu LG THINQ atbalstīto viedo ierīču klāstu starptautiskajā izstādē CES (Consumer Electronics Show), kas norisinās no 6. līdz 9. janvārim Las Vegasā. LG THINQ tehnoloģijai ir piecas galvenās funkcijas — Smart Grid, Smart Diagnosis, Smart Access, Smart Adapt un Food Management, kas piedāvā vēl gudrāku risinājumu vēl ērtākai mājas centralizēšanai un pārvaldīšanai.

“LG “gudrība” nozīmē maksimālu iespēju un ērtību priekšrocību piedāvājumu mūsu klientiem. Ar mūsu novatoriskās THINQ tehnoloģijas palīdzību cilvēki varēs efektīvāk, ekoloģiskāk un ērtāk plānot savas mājsaimniecības ikdienas darbus,” saka LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). “Šī nav pakāpeniska evolūcija — LG THINQ tehnoloģija būtībā maina veidu, kādā patērētāji rūpējas par savām mājām, turklāt tagad šis veids ir vienkāršāks un atjautīgāks nekā jebkad iepriekš.”

Mazāks enerģijas patēriņš, mazāki elektrības rēķini, ekoloģiskāka dzīve

LG THINQ tehnoloģija Smart Grid izmanto atjautīgu mērītāju, lai nodrošinātu ierīces minimālu enerģijas patēriņa daudzumu. Pēc ieslēgšanas Smart Grid ļauj izvēlēties “ieteicamā laika” funkciju, ar kura palīdzību veļas mazgāšana tiek veikta rentablākajā laikā vai nekavējoties, ja drīzumā nav paredzamas zemāka tarifa elektrības patēriņa iespējas. Līdz ar to lietotāji var arī izvēlēties “zemāko likmi”, ar kuras palīdzību tiek noskaidrots laiks, kad elektrības likmes ir viszemākās. Patērētāji var arī paši izvēlēties mazgāšanas laiku, un, ja mazgāšana jāveic augstāko tarifu laikā, veļas mašīna ieteiks pašu energoefektīvāko ciklu.

[img]http://datuve/images/upload/20110104122746.jpg[/img]
Izmantojot Smart Grid, LG cepeškrāsnis piedāvā trīs izmaksu iespējas — zemas, vidējas un augstas, ņemot vērā gan gatavošanas cikla ilgumu, gan atšķirīgās elektrības izmaksas. Līdzīgā veidā LG ledusskapji izmanto unikālu algoritmu, lai pielāgotu dažādas funkcijas, piemēram, atkausēšanas laika kontroli. Turklāt LG ledusskapji pat skaita un parāda, cik bieži mājas īpašnieki atver ledusskapja durvis, sniedzot nepieciešamo informāciju par papildu enerģijas ietaupīšanas iespējām.

LG Smart Diagnosis vienkāršo un nodrošina optimālu veiktspēju

LG augsto tehnoloģiju ierīces ir ļoti uzticamas, tomēr laiku pa laikam arī tām ir nepieciešams serviss. Iepriekš vienīgā iespēja bija sazināties ar klientu apkalpošanas dienestu un gaidīt servisa tehniķa ierašanos, kurš piekļuva ierīcei un to salaboja. Tagad LG Smart Diagnosis funkcija palīdz klientu apkalpošanas dienesta pārstāvjiem ātri un efektīvi novērst mehāniskas problēmas pa tālruni.

[img]http://datuve/images/upload/20110104122947.jpg[/img]
LG Smart Access pārrauga un vada jūsu mājas ierīces, kā arī gādā par to drošību

LG Smart Access sniedz iespēju mājas īpašniekiem veikt mājas ierīču attālo pārraudzību un vadību, atrodoties arī ārpus mājas. Izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, lietotāji var pārvaldīt mazgāšanas ciklu, atrazdamies birojā, vai iestatīt ledusskapja temperatūru sporta zāles apmeklējuma laikā. Uz lietotāja viedtālruni vai planšetdatoru tiks nosūtīti dažādi brīdinājuma ziņojumi, piemēram, par mazgāšanas cikla beigām vai produktu uzglabāšanas termiņu beigām, kas atrodas ledusskapī.

[img]http://datuve/images/upload/20110104122908.jpg[/img]
Patērētājiem drīzumā būs pieejams arī HOM-BOT robottehnikas putekļsūcējs mājas uzkopšanai, kas uzkops māju, pašam cilvēkam neatrodoties mājās, un mājas uzraudzīšanai, izmantojot putekļsūcēja uzraudzīšanās funkciju savas prombūtnes laikā. Ar viedtālruņa vai planšetdatora starpniecību HOM-BOT lietotājiem tiks piedāvāta funkcija, ar kuras palīdzību varēs pabarot mājdzīvniekus arī savas prombūtnes laikā. LG plāno tuvākajā nākotnē piedāvāt vēl ērtākas iespējas, izmantojot Smart Access.

Smart Adapt ierīču jaunināšanai un piemērošanai pēc personīgās izvēles

LG Smart Adapt ļauj lietotājiem lejupielādēt jaunākos pakalpojumus un tehnoloģijas jauninājumus savām ierīcēm, izmantojot Wi-Fi savienojumu.

LG Food Management veic ledusskapja pārraudzību un ļauj kontrolēt situāciju

LG Food Management risinājums palīdz klientiem efektīvāk pārvaldīt ledusskapja saturu. Pārtikas ikonas ledusskapja LCD displejā vai balss atpazīšanas funkcija, ļauj lietotājiem vienkārši konstatēt, kas atrodas ledusskapī, kā arī noskaidrot pārtikas produktu derīguma termiņu. Šī informācija ir arī pieejama arī lietotāja viedtālrunī vai planšetdatorā, ko var ērti apskatīties, atrodoties veikalā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us