LG iepazīstina ar LTE balss un video zvanīšanas iespēju

Šī gada Pasaules Mobilā kongresa (MWC) ietvaros LG Electronics (LG) pirmo reizi demonstrēs LTE tehnoloģijas balss zvanus (VoLTE) un video zvanus, kas būs ietverti LG Revolution™ — pirmajā LG 4G LTE viedtālrunī.

Ņemot vērā GSMA iniciatīvu izstrādāt LTE tehnoloģijas balss un īsziņu pakalpojumu pasaules standartu, paredzams, ka mobilo ierīču ražotāji turpmāk plaši izmantos „One Voice” standartu.

„Iepazīstinot ar LTE, mēs vēlamies ikvienam parādīt, cik ātras var būt mobilās tehnoloģijas un kā tās palīdz nozarei ātrāk īstenot šo aizraujošo iespēju dzīvē,” saka Dr. Jongs-seoks Pārks (Jong-seok Park), LG Mobile Communications Company izpilddirektors. „Pagājušajā gadā LG kopā ar Verizon sadarbojās VL600 LTE modema izstrādē, tāpēc tagad mums ir labākās iespējas nostiprināt vadošā LTE tehnoloģiju uzņēmuma pozīcijas.”

[img]http://datuve/images/upload/20110214132321.jpg[/img]
Pasaules Mobilā kongresa LG stendā (8B178 zālē nr. 8, Fira de Barcelona) ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt ātrākus un nevainojami kvalitatīvus balss un video zvanus ar LTE tehnoloģiju. LG LTE iespējās un veiktspējā pārspēj gan 3G, gan Wi-Fi un pilnībā mainīs zvanīšanas veidu — ar tīkla nesējiem augstas izšķirtspējas balss kvalitātei un AMR (adaptīvās multilikmes) platjoslu tehnoloģiju.

[img]http://datuve/images/upload/20110214132428.jpg[/img]
LG Revolution™ ar Android 2.2 ar 4,3 collu ekrānu, kas pilnībā atbalsta augstas izšķirtspējas video straumēšanu, atskaņošanu un ierakstīšanu, tika prezentēts šī gada CES izstādē Lasvegasā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us