LG iepazīstina ar jaunām 6 Motion veļas mazgājamām mašīnām

Iepazīstinot ar jaunām 6 Motion veļas mazgājamām mašīnām, „LG Electronics Latvia” veica pētījumu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, lai noskaidrotu — kā 21.gadsimtā mainījusies sievietes loma un mājas uzkopšanas paradumi.

[b]Vai sieviete 21.gadsimtā joprojām ir galvenā pavarda turētāja?[/b]
Latvijā vairāk nekā puse jeb 61% aptaujāto sliecas piekrist apgalvojumam, ka sieviete ir galvenā atbildīgā par mājas darbiem. Igaunijā šim apgalvojumam pievienojas 63%, bet Lietuvā — 57% aptaujāto sieviešu. Tiesa, 52% no aptaujātajām respondentēm Latvijā vienlaikus norāda, ka 21.gadsimtā sieviete vairs nav tikai mājas pavarda aprūpētāja. Līdzīgās domās ir 54% igauniešu un 49% lietuviešu. Teju ceturtā daļa jeb 23% aptaujāto latviešu sieviešu drīzāk sliecas noraidīt šo apgalvojumu, gan atzīstot, ka praksē nereti šis apgalvojums attiecināms arī uz viņām. Interesanti, ka krievu tautības pārstāves Latvijā šim apgalvojumam pilnībā vai daļēji piekrīt salīdzinoši biežāk (73%) nekā latvietes (54%).

[b]Kā tiek veikta mājas darbu sadale[/b]
Latvijā vairāk nekā puse jeb 53% aptaujāto sieviešu mājas uzkopšanas darbus vēl joprojām veic pašu spēkiem, savukārt 46% aptaujāto norādījušas, ka tos dala ar citiem ģimenes locekļiem. Līdzīga situācija vērojama arī Latvijas kaimiņvalstīs — Lietuvā mājas soli pašu spēkiem veic 54% sieviešu, bet Igaunijā — 64% aptaujāto. Interesanta tendence vērojama, ja salīdzina sieviešu mājas uzkopšanas paradumus dažādās vecuma grupās – jo vecāka sieviete, jo biežāk mājas uzkopšanas darbus viņa uzņemas viena. Ja jaunākajā vecuma grupā (15—19 gadi) mājas darbus vienas veic 28% aptaujāto sieviešu, tad vecumā pēc 50 gadiem šādu ikdienas pieredzi apliecina jau 69% aptaujāto dāmu.

[b]Cik laika velta mājas uzkopšanas darbiem[/b]
Teju puse jeb 42% aptaujāto sieviešu Latvijā ik nedēļu mājas uzkopšanas darbiem velta 3—4 stundas, bet 1—2 stundas sava mājokļa uzkopšanai velta 30% aptaujāto. Rīdziniecēm mājas uzkopšanas darbiem raksturīgi veltīt mazāk laika (35% šai nodarbei atvēl 1—2 stundas nedēļā), nekā sievietēm citās pilsētās (29% mājas solim velta 1—2 stundas nedēļā) vai laukos (25% mājas solim velta 1—2 stundas nedēļā). Savukārt 13% no laukos mītošajām sievietēm (pretstatā 8% vidējam rādītājam) norādījušas, ka mājas solim atvēl vismaz 7—8 stundas nedēļā. Lielāku laiku mājas uzkopšanai velta sievietes, kuru ģimenēs aug atvases — 28% sieviešu, kurām ir viens bērns, kā arī 40% sieviešu, kurām ir divi vai vairāk bērni, mājas uzkopšanai nedēļā atvēl vairāk nekā 4 stundas, kamēr līdzīgi ieradumi ir tikai 16% sieviešu, kurām nav bērnu.
Arī Igaunijā un Lietuvā sievietes mājas uzkopšanai visbiežāk velta 3—4 stundas nedēļā — atbildi norādījušas 49% aptaujāto Igaunijā un 42% aptaujāto Lietuvā.

[b]Kas ir tīkamākie un netīkamākie mājas darbi?[/b]
Lūgtas 5 punktu skalā novērtēt savu attieksmi pret konkrētiem mājas darbiem, sievietes gan Latvijā, gan Lietuvā, gan arī Igaunijā kā patīkamākos mājas darbus minējušas veļas mazgāšanu (vidēji 3,7 punkti no 5), kā arī ikdienas ēst gatavošanu un iepirkšanos (3,5 punkti no 5). Nepatīkamāko mājas darbu sarakstā dāmām Latvijā un Igaunijā ir veļas gludināšana (2,3 punkti no 5), savukārt Lietuvā — tualetes un vannas istabas uzkopšana (2,2 punkti no 5).

[img]http://datuve/images/upload/20110517142140.jpg[/img]
[b]Kura sadzīves tehnikas ierīce ir neaizstājama?[/b]
Ja turpmākos divus mēnešus aptaujātajām ļautu paturēt tikai vienu sadzīves tehnikas ierīci, pēc Latvijas sieviešu domām, viņas nespētu iztikt bez ledusskapja (atbildi norādījušas 52% aptaujāto) un veļas mazgājamās mašīnas (atbildi norādījušas 42% aptaujāto) Arī saimnieces Lietuvā un Igaunijā ledusskapi un veļasmašīnu uzskata par neaizvietojamu duetu savā mājsaimniecībā.

[b]LG 6 Motion veļas mazgājamās mašīnas[/b]
LG 6 Motion inovatīvā tehnoloģija atvieglo mājas soli un nodrošina praktiski katram auduma veidam un netīrības pakāpei piemērotāko mazgāšanas programmu ar sešām dažādām funkcijām — pamatmazgāšanu, berzēšanu, filtrāciju, šūpošanu, viļāšanu un burzījumu izlīdzināšanu. Turklāt LG Inverter Direct Drive™, līdzās ietilpībai un izcilam sniegumam, palīdz samazināt arī enerģijas patēriņu, trokšņu līmeni un vibrācijas, ko nodrošina TrueBalance™ pretvibrāciju sistēma.

[img]http://datuve/images/upload/20110517142208.jpg[/img]
Tāpat ar Inverter Direct Drive tehnoloģiju LG veļas mazgājamās mašīnas spēj ievērojami labāk kontrolēt centrifūgas ātrumu, nodrošinot precīzu iekšējā cilindra darbību, kā arī kustības pa kreisi un pa labi, ļaujot darboties ievērojami precīzāk. Turklāt LG Direct Drive (tiešās piedziņas motoriem) ir 10 gadu garantija, tā vēlreiz apliecinot izstrādājumu kvalitāti.

„Mēs arvien cenšamies izzināt klientu vēlmes, lai radītu izstrādājumus, kas padara ikdienu un mājas soli ērtāku,” stāsta LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). „Tāpēc LG unikālā 6 Motion tehnoloģija ar Inverter Direct Drive ļauj LG veļas mazgājamām mašīnām apliecināt savu izcilību ar vienmēr efektīvāko rezultātu, ko papildina LG TrueSteam tvaika tehnoloģija dziļākai, bet tai pat laikā saudzējošākai mazgāšanai.”

[img]http://datuve/images/upload/20110517142228.jpg[/img]
[b]6 Motion — piemērotākā mazgāšana jebkuram apģērbam[/b]
LG 6 Motion ar sešām dažādām funkcijām — šūpošanu, filtrāciju, berzēšanu, viļāšanu, burzījumu izlīdzināšanu, kā arī pamatmazgāšanu — padara veļas mazgāšanu vēl efektīvāku, nodrošinot optimālāko mazgāšanas veidu katram audumam. Turklāt veļas mazgāšanas pulveru un citu līdzekļu nogulšņu izšķīdināšanai, īpaši efektīva ir berzēšanas kustība, kas ievērojami uzlabo veļas skalošanas ciklu. Turklāt saudzējošās mazgāšanas funkcijas, piemēram, filtrācija un šūpošana, izmērcē veļu vienmērīgāk un efektīvāk par tradicionālajiem veļas mazgājamo mašīnu modeļiem, tā aizsargājot jūtīgos vilnas audumus.

[b]TrueSteam — veselīgākai un higiēniskākai mazgāšanai[/b]
LG TrueSteam tehnoloģija ar inovatīvu tvaika ģeneratoru iekļūst dziļi auduma šķiedrās, nodrošinot optimālu un saudzējošu mazgāšanu. Tāpat šī tehnoloģija nodrošina nemainīgu 60°C temperatūru, tādējādi maksimāli samazinot kaitējumu audumiem. Turklāt ar TrueSteam tvaika radīšanai tiek izmantots minimāls ūdens un enerģijas daudzums, palīdzot iznīcināt alergēnus, putekļu ērcītes un pat mazgāšanas līdzekļu nogulsnes, kas īpaši būtiski cilvēkiem ar jūtīgu ādu un dažāda veida alerģijām. Tāpat TrueSteam tehnoloģijai ir piešķirts Lielbritānijas Alerģiju fonda un Amerikas Astmas un alerģiju fonda sertifikāts..

[img]http://datuve/images/upload/20110517142247.jpg[/img]
[b]Mazāk trokšņa, vairāk efektivitātes[/b]
Pateicoties Inverter Direct Drive tehnoloģijai un viedajai uzbūvei, LG veļas mazgājamās mašīnās ir samazināts vibrāciju un trokšņu līmenis, kas nepārsniedz pat parastas sarunas trokšņa līmeni . Tāpat ievērības cienīga ir arī LG veļas mazgājamo mašīnu energoefektivitāte, ļaujot samazināt energopatēriņu pat 30% apmērā, salīdzinājumā ar citām A klases veļas mazgājamām . Arī saskaņā ar Eiropas energomarķējuma standartiem LG veļas mazgājamās mašīnas ir vienas no energoefektīvākajām nozarē.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us