LG iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām Eiropas lielākajā audio video izstādē ISE

No 1.līdz 3.februārim pasaules tehnoloģiju novators LG Electronics Amsterdamā notiekošajā Eiropas Integrēto Sistēmu (Integrated Systems Europe – ISE) izstādē iepazīstinās ar jaunākajiem digitālo tehnoloģiju sasniegumiem, televīzijas risinājumiem viesnīcām, kā arī jaunām videokonferenču sistēmām.

LG stendā izstrādātie uzņēmējdarbības risinājumi tiks demonstrēti īpašās zonās, kas iekārtoti kā viesnīcas vestibils, viesistaba, konferenču zāle, mazumtirdzniecības veikals, metro stacija, aptieka, lidosta vai teātris.

[img]http://datuve/images/upload/20110201123012.jpg[/img]
“Mēs vēlamies parādīt, cik efektīvi ir mūsu tehnoloģiju risinājumi un to piedāvātās iespējas uzņēmumiem un viņu klientiem,” uzsver LG Komerciālo displeju un drošības tehnoloģiju nodaļas viceprezidents Jin Jong Kims (Jin-yong Kim). “Apmeklējot LG stendu, ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt – kā jaunākie tehnoloģiju sasniegumi var padarīt ikdienu ērtāku.”

[b]Ieeja digitālajā galerijā[/b]

No ieejas LG stendā līdz viesnīcas vestibila zonai būs iespēja iepazīt vairākus LG digitālos displejus – arī skārienjūtīgos LG M4716T un LG M4214T modeļus. Darbojoties ar nozarē ātrāko reakcijas laiku – 13,5 ms, LG M4716T nodrošina ātri un ērti kontrolējamu informācijas plūsmu, tostarp 3D attēlveidošanu.

[img]http://datuve/images/upload/20110201132736.jpg[/img]
Savukārt viesnīcas vestibila zonā esošajā digitālajā mākslas galerijā apmeklētāji varēs gūt prieku no mediju mākslas instalācijām, kas redzamas 72 collu LED, 65 collu LCD un īpaši plānu ietvaru modeļos, kas turklāt var lepoties ar 700 cd spilgtumu un Full-HD attēla kvalitāti.

[b]No iepirkšanās līdz transportēšanai[/b]

Tāpat LG stenda apmeklētāji var iepazīties ar jaunu displeju piedāvājumu ātrās apkalpošanas restorāniem un mazumtirdzniecības veikaliem.

[img]http://datuve/images/upload/20110201132751.jpg[/img]
LG Shine-Out mazumtirdzniecības veikalu skatlogu displejs būs ideāli piemērots gan iekštelpām, gan arī ārpus telpām, jo samazina spožas gaismas (piemēram, saules gaismas) atspīdumu. Tāpat šajā zonā būs iespēja aplūkot unikālu displeju satura vadības rīku LG SuperSign, ar kura palīdzību zīmju operatori no atsevišķa avota var kontrolēt un vadīt milzīgu informācijas apjomu.

Savukārt viesnīcas vestibila zonā pie bāra tiks demonstrēts LG EzSign TV risinājums, kas darbojas bez papildu multivides atskaņotājiem. LG EzSign TV ir arī ekonomiski izdevīgs – to var lietot ar televizoru, kas darbojas uz LG Pro:Centric platformas ar vienkāršu lietojumprogrammu, vai arī izmantojot USB atskaņošanas risinājumu, kas turklāt piedāvā brīvu veidni, ar kuru iespējams rediģēt sava datora saturu, ko lietotājs vēlas aplūkot savā televizorā.

Transporta iekārtu zonā izstādītais LG M3801S monitors ir efektīvs risinājums lidostām, metro stacijām, autobusa vai citām pieturām, kam vajadzīgi pietiekami plati displeji, kas vienlaikus ietaupa vietu. Šie motitori ir piemērota vieta reklāmu, vai citas pasažieriem saistošas informācijas izvietošanai.

[b]Izcilas viesnīcu televizoru un videokonferenču sistēmas[/b]

Viesnīcas istabas zonas apmeklētāji varēs iepazīt LG integrēto viesnīcu televizoru risinājumus, kas nodrošina arī mūsdienīgas interaktīvās funkcijas.

Turklāt konferenču zāles zonā LG pirmo reizi demonstrēs arī divas videokonferenču sistēmas, iesaistot apmeklētājus arī praktiskos demonstrējumos. Daudzfunkcionālajai galda videokonferenču sistēmai ir plats ekrāns un ērts interfeiss, savukārt telpā lietojamā videokonferenču sistēma var lepoties ar izcilām savienojamības iespējām. Tāpat šajā zonā tiks demonstrēti arī LG 65 collu LCD IWB un 60 collu PDP IWB – ideāli displeji darījumu prezentācijām un konferencēm.

[b]Īpaši plāna ietvara displeji Teātra zonā[/b]

Teātra zonā LG pirmo reizi iepazīstinās ar izcilu videosienas risinājumu – LG 47WV30, kas ir 47 collu LED monitora displejs ar īpaši plānu ietvaru un nozarē vadošo attēla kvalitāti. 6,9 mm ietvars ir plānākais no visiem 40 – 49 collu displejiem un sniedz iespēju savienot LG 47WV30 ar citiem displejiem, iegūstot skaidrāku, plašāku attēlu. Turklāt īpašais “bezatspīduma filmas” efekts ļauj demonstrēt kristālskaidrus attēlus arī ārpus telpām, pat pie 4 000 luksu spožas gaismas.

[url=http://www.lgblog.lv/2011/02/01/lg-iepazistina-ar-jaunakajam-tehnologijam-eiropas-lielakaja-audio-video-izstade-ise/]LG[/url]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us