LG Electronics viedais putekļu sūcējs – robots: tīram mājoklim bez liekām pūlēm

LG Electronics (LG) iepazīstina ar savu jaunāko putekļu sūcēja — robota versiju LG Hom-Bot, kas tagad spēj piekļūt ikvienam stūrim mājoklī, padarot telpu uzkopšanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk. Jaunajā putekļu sūcējā kamera apvienota ar ultraskaņas un infrasarkanā starojuma sensoriem, kas palīdz tam “gudri orientēties” telpā. Turklāt LG Hom-Bot darbojas klusi un nemanāmi, nodrošinot nevainojamu tīrību un ļaujot mājokļa saimniekiem veltīt laiku svarīgākām nodarbēm.

“Mēs vienmēr esam ieklausījušies savu klientu vēlmēs un veltījuši ievērojamas pūles tam, lai šīs vēlmes un vajadzības piepildītu,” norāda LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). „LG Hom-Bot izstrādāts, ņemot vērā šodienas dinamisko dzīves ritmu, un būs labākā izvēle tiem, kuri vēlas rast vairāk laika, ko pavadīt ģimenes vai draugu lokā, nevis veicot mājokļa uzkopšanas darbus.”

[img]http://datuve/images/upload/20110927174239.jpg[/img]
LG Hom-Bot padara telpu uzkopšanu vienkāršu un efektīvu — viedās funkcijas maksimāli samazina lietotāja veicamās darbības, un putekļu sūcējs — robots lieliski tiek galā ar uzkopšanas darbiem mājoklī. Hom-Bot ir dinamiska, kompakta izmēra ierīce, kas pārvietojas trīs dimensiju vidē. Tā viedā funkciju un sensoru sistēma palīdz putekļu sūcējam — robotam bez pūlēm pārvietoties telpā un, piemēram, apbraukt mēbeles.

[img]http://datuve/images/upload/20110927174300.jpg[/img]
Ar divu kameru sensoriem, LG Hom-Bot pārvietojas telpā, vairākas reizes sekundē aprēķinot piemērotāko ceļu labākā rezultāta sasniegšanai. Turklāt LG Hom-Bot saglabā atmiņā savu iepriekšējo atrašanās vietu, tāpēc darbojas ātrāk un efektīvāk. Un, pateicoties šī putekļu sūcēja — robota zemajam trokšņu līmenim (60 dB(A)), tas veic telpu uzkopšanu gandrīz nemanāmi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us