LG Electronics un PRADA noslēdz ekskluzīvu sadarbības līgumu

PRADA un LG Electronics (LG) noslēguši ekskluzīvu vienošanos par sadarbību PRADA tālruņa no LG 3.0 tālruņa izstrādē, kas tiks prezentēts jau 2012.gada sākumā.

[img]/images/upload/20111126161530.jpg[/img]

Šīs sadarbības ietvaros LG arī turpmāk būs PRADA ekskluzīvais mobilo tālruņu sadarbības partneris, turpinot jau 2006.gadā uzsākto sadarbības veiksmes stāstu, kuras rezultātā tika izstrādāti divi premium klases tālruņi, kuros galvenais fokuss ir uz programmatūru un lietotāja saskarni, kā arī dizaina elementiem.

“PRADA un LG sadarbība vienmēr bijusi vērsta uz inovatīvas pieejas meklēšanu un produktu izstrādi, kuros vienlīdz spēcīgas ir gan kvalitātes, gan stila dimensijas,” sacīja Patricio Bertelli (Patrizio Bertelli), PRADA grupas valdes priekšsēdētājs. “Šīs vērtības vieno abus zīmolus, kas savā nozarē ir tie, kuri nosaka nākamās nozīmīgās tendences. Tāpēc esam gandarīti atkal sadarboties ar LG, lai atkal radītu ko jaunu mobilo komunikāciju jomā.”

“Mūsu sadarbība ar PRADA ir bijusi ilgtspējīga un veiksmīga, otra tāda starpdisciplināra modes un tehnoloģiju zīmola veiksmes stāsta nav,” uzsvēra LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park).

“Veiksmīgi izstrādājot un laižot klajā divus iepriekšējos PRADA tālruņus no LG, mēs paredzam, ka arī nākamais kopīgi radītais premium klases tālrunis būs īsts veiksmes stāsts.”

PRADA tālrunis no LG 1.0 tālrunis visā pasaulē tika pārdots vairāk nekā vienā miljonā eksemplāru un tā kvalitātes un stila dimensijas apliecina PRADA tālruņa no LG iekļaušana Ņujorkas Modernās mākslas muzeja (MOMA) un Šanhajas Laikmetīgās mākslas muzeja (MOCA) pastāvīgajās ekspozīcijās.

PRADA tālruņi no LG ir revolucionāri arī tajos iekļauto tehnoloģiju inovāciju ziņā – PRADA no LG 1.0 ir pasaulē pirmais skārienjūtīgā ekrāna tālrunis, savukārt 2.0 versija nodrošināja īpašo watch with Link tehnoloģiju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us