LG Electronics un Microsoft paziņo par sadarbības uzsākšanu

Rīga, Latvija, 2010. gada 6. oktobris — Kompānijas LG Electronics (LG) un Microsoft vienojušās par sadarbības uzsākšanu jaunu risinājumu — LG Network Monitor* ar Windows MultiPoint Server (WMS) un RemoteFX — izstrādē. Sagaidāms, ka sadarbības rezultātā tiks ievērojami uzlaboti integrētie tīkla monitoru risinājumi centralizētās darbvirsmas datoru vidē.

LG Electronics Business Solutions Company prezidents un izpilddirektors Sūns Kvons (Soon Kwon) atzīmēja: “Pateicoties Microsoft operētājsistēmām un LG vairākdatoru tehnoloģijai šī sadarbība sniegs iespēju paplašināt monitoru risinājumus un nostiprināt LG vadošo pozīciju mākoņdatošanas tirgū.”

“LG izstrādātais Windows platformas atbalsts un sasniegumi integrēto tīkla monitoru jomā ļaus piedāvāt jaunu datoru lietošanas pieredzi uzņēmumos, kas arvien meklē jaunas virtualizācijas iespējas,” uzsvēra Microsoft OEM daļas uzņēmuma viceprezidents Stīvs Gugenheimers (Steve Guggenheimer).

[img]http://datuve/images/upload/20101006140125.jpg[/img]
Viens no LG mērķa tirgiem šobrīd ir tieši izglītība. LG tīkla monitors ar Microsoft WMS 2010 ļaus nodrošināt individualizētu Windows lietošanas pieredzi lielākam skolēnu skaitam mācību iestādēs. Turklāt tā lietošana ir pietiekami vienkārša, lai arī skolotāji bez īpašām tehniskām iemaņām spētu iestatīt un pārvaldīt skolēnu darbstacijas. Tāpēc ar mērķi līdz 2012. gadam palielināt tirgus daļu līdz 25 % un nostiprināt līdera pozīcijas, LG meklēs tīkla monitora izplatīšanas iespējas globālajā izglītības tirgū.

LG un Microsoft sadarbosies arī, lai izstrādātu integrētu tīkla monitoru ar RemoteFX funkcionalitāti. Tā kā RemoteFX platformai ir ievērojami uzlabota drošības un pārvaldības funkcionalitāte, lietojot to kopā ar LG progresīvo tīkla monitora tehnoloģiju, kompānija plāno nostiprināt pozīcijas mākoņdatošanas** tirgū.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us