LG Electronics un Intel apvienojas startēģiskā aliansē – Intel bezvadu displeja (WiDi) tehnoloģijas attīstībai

LG Electronics (LG) un Intel apvienojas stratēģiskā aliansē, lai kopīgi attīstītu Intel bezvadu displeja (WiDi) tehnoloģiju. Intel WiDi būs iekļauta arī nākamā gada LG CINEMA 3D Smart televizorā – pirmajā visā industrijā. Intel WiDi ir bezvadu savienojamības interfeiss, kas nodrošina tūlītēju, augstas izšķirtspējas satura demonstrāciju no klēpjdatoriem, kā arī citām ārējām ierīcēm uz televizora, projektora vai monitora ekrāna.

“Pateicoties šai sadarbībai LG CINEMA 3D Smart televizora lietotājiem būs plašāka pieeja augstākās kvalitātes saturam,” sacīja Seogs-ho Ro, LG Electronics Home Entertainment Company televizoru biznesa vienības vecākais viceprezidents. “Intel WiDi būs vēl viena kvalitātes atšķirības zīme, kas mūsu LG CINEMA 3D Smart televizorus atšķirs no konkurentu piedāvājuma.”

[img] /images/upload/20111220223157.jpg[/img]

“Intel plāno ievērojami paplašināt Intel WiDi tehnoloģijas integrāciju dažādākajās ierīcēs, lai ikvienam piedāvātu novērtēt augstākās kvalitātes mājas izklaidi,” sacīja Hī-Sangs Lī, Intel Korea vadītājs. “Intel un LG Electronics sadarbības rezultātā tapušais LG CINEMA 3D Smart televizors ļaus lietotājiem novērtēt Intel WiDi priekšrocības, bez nepieciešamības iegādāties papildu ārējo adapteri.”

Intel WiDi ļauj ne tikai koplietot saturu no dažādām ierīcēm, bet arī pārveido LG CINEMA 3D Smart televizora, projektora un monitora spektru arī tiešsaistes saturam – kā, piemēram, YouTube video, tiešsaistes televīzijas pārraidēm.

Turklāt Intel WiDi nav vajadzīgs bezvadu interneta pieslēgums, lai pārvietotu saturu no ārējā datu nesēja vai datora CINEMA 3D Smart televizora ekrānā. Intel WiDi nodrošina tiešu savienojamību starp WiFi čipiem ārējā datu nesējā, datorā un CINEMA 3D Smart televizorā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us