LG Electronics un Hitachi vadīs kopuzņēmumu ūdens apstrādes jomā

LG Electronics (LG) un Hitachi Plant Technologies publiskojusi izpilddirektoru vārdus, kuri vadīs ūdens apstrādes kopuzņēmumu. Uzņēmuma darbību plānots uzsākt jau 2012. gada 1.februārī, un to vadīs Jangs Ha Lī (Young-ha Lee), kurš darbosies galvenā izpilddirektora amatā, un Hidenao Kavai (Hidenao Kawai), kurš būs operacionālais direktors. Jaunā uzņēmuma LG-Hitachi Water Solutions Co., Ltd. galvenais birojs atradīsies Seulā, un uzņēmumam prognozēta nozīmīga loma strauji augošajā ūdens apstrādes nozarē.

Jangs Ha Lī ir LG Electronics pašreizējais prezidents un uzņēmuma Biznesa atbalsta nodaļas vadītājs un LG strādā jau 33 gadus. Savas karjeras laikā Jangs Ha Lī darbojies dažādos amatos, un vēl pavisam nesen bija LG Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors.

LG-Hitachi Water Solutions Co., Ltd. izpilddirektors Jangs Ha Lī uzsver: „Pēdējo trīssimts gadu laikā cilvēces ūdens patēriņš audzis vairāk nekā trīsdesmit reizes, kamēr šobrīd cilvēkiem pieejams mazāk nekā 1 procents pasaules saldūdens krājumu. Tāpēc divi no pasaulē lielākajiem daudznozaru uzņēmumiem, LG un Hitachi, apvienos savus resursus, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus pasaules ūdens apgādes problēmu novēršanai.”

LG ražošanas un tehnoloģiju iespējas apvienojumā ar Hitachi Plant Technologies sasniegumiem izpētes un izstrādes jomā, kā arī pieredzi ūdens apstrādes nozarē, ļauj LG-Hitachi Water Solutions pārliecinoši sākt plašu darbību globālajā tirgū. Sākotnēji uzņēmums darbosies ūdens apstrādes iekārtu ražošanas un tirdzniecības, ūdens apstrādes sistēmu tehnoloģiju, sagādes un būvniecības (EPC ), kā arī ūdens apstrādes iekārtu darbības un uzturēšanas (Q&M ) jomā, galvenokārt pievēršoties notekūdens apstrādes, dzeramā ūdens un kanalizācijas ūdens apstrādes iekārtām, kā arī ūdens apstrādes tehnoloģiju izpētei un attīstībai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us