LG Electronics saņem jaunus sertifikātus apgaismes risinājumu ražošanai

Pasaules mēroga tehnoloģiju novators LG Electronics (LG) paplašina darbību “zaļās” uzņēmējdarbības virzienā, paziņojot par plāniem nākamā gada laikā izvērst apgaismes risinājumu ražošanu. Kompānijas gaismas diožu un plazmas apgaismojuma sistēmas (PAS) jau sertificētas energoefektivitātes, kvalitātes, drošības un ekoloģijas jomās Eiropā, Ķīnā, Japānā, kā arī Korejā. LG gaismas diožu apgaismes risinājumu galvenā priekšrocība ir optiskā pamattehnoloģija, termoregulācija un elektriskās ķēdes konstrukcija.

„Zaļā enerģija un vides aizsardzība ir pasaules mēroga jautājumi, ko mums, uzņēmumam ar inovatīvām tehnoloģijām un lielu pieredzi, ir iespējas risināt,” sacīja LG Electronics Apgaismojuma un risinājumu uzņēmējdarbības grupas viceprezidents Jonghvans Kims (Yonghwan Kim). „Pateicoties gadu gaitā izkoptajiem risinājumiem energoefektīvu tehnoloģiju jomā, LG ir potenciāls sniegt būtisku pienesumu vides aizsardzībā.”

Pasaules gaismas diožu tirgus aug par vairāk nekā 30% gadā, un paredzams, ka līdz 2015. gadam tas aizstās parasto apgaismojumu, sasniedzot 5,1 miljardu ASV dolāru lielu tirgu. LG ieviesa gaismas diožu ražošanas līniju jau pagājušajā gada septembrī Dienvidkorejā, un 2012.gadā plāno sasniegt jau aptuveni piecu miljonu vienību ražošanas apjomus.

Piešķirot energoefektivitātes sertifikātu LG 53 vatu gaismas diožu vienmērīgajam apgaismojumam, Korejas Elektroenerģijas vadības korporācija (KEVK (Korea Energy Management Corporation (KEMCO))), norādīja, ka tas ietaupa līdz pat 70% vairāk elektroenerģijas, salīdzinājumā ar esošajām luminiscences lampām un darbojas daudz ilgāk – vairāk nekā 50 000 stundas (līdzvērtīgi 10 gadiem, lietojot 12 stundas dienā). Turklāt šogad KEVK sertificēja arī uzņēmuma MR16 gaismas diožu apgaismojumu, kas ir energoefektīva alternatīva, nodrošinot līdz pat 80% lielāku elektroenerģijas ietaupījumu.

Lielāku efektivitāti uzrāda arī LG unikālais PAS apgaismojums, kurā izmantota mikroviļņu plazmas izstarošanas tehnoloģija. Zviedrijas Elektroierīču pārbaudes un apstiprināšanas institūts, Ķīnas Kvalitātes sertifikācijas centrs un Japānas Elektroniskās drošības un vides tehnoloģiju laboratorijas sertificējušas divas LG PAS apgaismes armatūras: PSH07, 730 vatu iekštelpu apgaismojumam, un PSF10, 1 kilovata prožektorapgaismojuma sistēmai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us