LG Electronics saņem 12 CES 2012 Inovāciju balvas

Pasaules vadošais tehnoloģiju novators LG Electronics saņēmis 12 prestižās CES ® 2012 Inovāciju balvas, tostarp arī apbalvojumus kategorijā “Labākā Inovācija” Sadzīves tehnikas jomā par jauno, super-ietilpīgo trīsdurvju ledusskapi (LFX31935) ar unikālo Blast Chiller tehnoloģiju.

LG mājas elektronikas iekārtas, mobilie tālruņi un sadzīves tehnikas produkti saņēmuši apbalvojumus kopumā piecās kategorijās: Video displeji, Video tehnikas komponenti, Audio tehnikas komponenti, Bezvadu telefoni un Sadzīves tehnika.

“Esam gandarīti, ka mūsu ledusskapis saņēmis industrijas ekspertu apbalvojumu kategorijā “Labākā Inovācija” un tāpat lepojamies par plašo apbalvojumu klāstu, ko saņēmuši mūsu produkti – no 3D un Smart TV līdz viedajai apģērbu mazgāšanai un viedtālruņiem,” sacīja Veins Parks (Wayne Park), LG Electronics ASV prezidents un izpilddirektors. “Šis augstais nozares profesionāļu novērtējums ir apliecinājums LG tālredzīgajiem attīstības centieniem, kas arvien ļauj klientiem piedāvāt vēl labākus risinājumus ērtākai dzīvei.”

Mājas elektronikas produktu jomā, LG Electronics saņēma CES Inovāciju balvas Video displeju kategorijā par jauno CINEMA 3D HDTV (LG LM9600 un LM8600) ar FPR tehnoloģiju, kas nodrošina skaidrus un asus 3D attēlus un ērtu skatīšanās pieredzi. Tāpat LG saņēmis augstu novērtējumu par plazmas HDTV (LG PM9700) ar LG Smart TV platformu, kas nodrošina piekļuvi teju neierobežotam satura klāstam, tostarp premium klases servisiem kā, piemēram, Netflix un Hulu Plus, kā arī 3D Zone. Video tehnikas komponentu kategorijā apbalvojumus saņēma divi produkti ar LG Smart TV platformu – 2012.gada vadošais Network Blu-ray Disc™ atskaņotājs (LG BP720) un Smart TV Upgrader (LG SP820). Atzinību Audio tehnikas komponentu kategorijā saņēma jaunais LG iPod atskaņotājs (LG ND8520).

Labākās Inovācijas balva saņemta arī par LG LFX31935 ledusskapi, kas 12 unces dzērienu var atdzesēt mazāk nekā 5 minūšu laikā. Atzinību Sadzīves tehnikas iekārtu kategorijā saņēma arī trīs citi LG jaunie produkti, kas tiks prezentēti CES 2012 ietvaros. Atzinību saņēma veļas mašīna ar priekšējo ielādi un žāvēšanas funkciju ( LG WM8000HVA/ LG DLEX8000V un LG WM9000HVA/ LG DLEX9000V) ar LG viedo ThinQ™ tehnoloģiju, kas nodrošina ierīču savienojamību ar internetu, gādājot par to darbību energoefektīvākajā veidā, palīdzot ietaupīt laiku un līdzekļus. Tāpat atzinību saņēma LG HOM-BOT robots–putekļusūcējs (LG LrV5900), kas tīra vēl ātrāk un efektīvāk.

LG saņēma arī divas CES 2012 Inovāciju balvas par Bezvadu telefoniem, tai skaitā LG DoublePlay, kas augsti novērtēts daudzfunkcionālo spēju dēļ. Ar tā starpniecību viedtālrunī, piemēram, vienlaikus iespējams veikt atjauninājumus savā Facebook profilā, pārlūkot internetu un pārbaudīt e-pastu. Tāpat augstu novērtējumu saņēma LG Revolution™ ar VMware Horizon Mobile™ – pasaulē pirmais LTE virtualizētais viedtālrunis ar duālu funkcionalitāti – privātām sarunām un darbam – kas apvienota vienā ierīcē. Šī tehnoloģija būs īpaši noderīga, piemēram, IT nodaļu darbā, ļaujot strādāt atbilstoši augstajiem drošības un vadības uzstādījumiem, tai pat laikā neietekmējot lietotāja privāto dzīvi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us