LG Electronics piešķirtas divas prestižās EISA godalgas mājas izklaides risinājumu jomā

LG Electronics (LG) saņēmusi divas Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (European Imaging and Sound Association — EISA) 2011. gada godalgas par Smart TV LG 55LW650S CINEMA 3D un Sound Bar LG HLX56S 3D Blu-ray™ nominācijā „Eiropas 3D mājas kinoteātra risinājums.” Savukārt mājas kinoteātra sistēmai LG HX966TZ/TZW Smart 3D Blu-ray™ piešķirta godalga nominācijā „Eiropas mājas kinoteātra HT 5.1 sistēma.” EISA apbalvojumi apliecina kompānijas vadošo lomu nozarē, jo tās žūriju veido 50 asociācijas žurnālu galvenie redaktori no 19 pasaules valstīm, un lēmumu pamatā ir stingra produktu testēšana, analīze un salīdzināšana.

„Šīs godalgas vēlreiz apliecina LG vadošo lomu mājas izklaides risinājumu jomā Eiropā, pateicoties funkcionāliem un elegantiem izstrādājumiem. Esam ieguldījuši lielas pūles un resursus, lai radītu inovatīvus risinājumus, piemēram, CINEMA 3D un 3D skaņu, tāpēc ir liels gandarījums par saņemto nozares ekspertu atzinību,” norāda LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon).

[img]http://datuve/images/upload/20110815161159.jpg[/img]
Ar LG televizora 55LW650S CINEMA 3D ērtajām, vieglajām un demokrātiskās cenas brillēm, 3D saturu iespējams skatīties kuplā draugu vai ģimenes lokā. Turklāt šajā televizorā pieejamā funkcija formāta pārveidei no 2D uz 3D apgāž bažas par atbilstoša satura trūkumu. Turklāt spilgtā un skaidrā 3D attēla kvalitāte, ko “bez ņirbēšanas efekta” sertificējušas arī organizācijas TÜV un Intertek, ļauj sekot līdzi 3D saturam ilgāku laiku, neraizējoties par sliktu pašsajūtu.

Tāpat LG 55LW650S plašais skata leņķis nodrošina ievērojami ērtākas 3D mājas izklaides iespējas. Un ar LG 55LW650S Video-on-Demand un Smart Share funkciju iespējams vienkārši koplietot saturu ar citām digitālajām ierīcēm.

Sound Bar LG HLX56S 3D Blu-ray™ lieliski salāgojams ar LG 55LW650S televizoru, veidojot pilnīgu 3D mājas izklaides sistēmu. Šīs elegantās un kompaktās ierīces pārliecinošo skanējumu nodrošina satura atskaņošana augstākās kvalitātes 3D Blu-rayTM formātā, kā arī 4.1Ch un 430 W jauda. Bezvadu zemfrekvenču skaļrunis mūzikai piešķir pilnīgāku, stereoskopiskāku skanējumu, savukārt funkcija Wi-Fi Direct™ nodrošina vienkāršas failu koplietošanas iespējas, neizmantojot bezvadu savienojumu. Turklāt LG HLX56S nodrošina arī vienkāršu piekļuvi LG papildu saturam, savukārt tālvadības funkcija ļauj kā LG ierīču tālvadības pultis izmantot arī iPhone vai Android viedtālruņus ar vienkārši lejupielādējamas lietojumprogrammas starpniecību.

[img]http://datuve/images/upload/20110815161217.jpg[/img]
Mājas kinoteātra sistēmas LG HX966TZ/TZW atskaņošana 3D Blu-rayTM formātā un 1100 W jaudīgais skanējums padara to par jebkuras mājas izklaides sistēmas būtisku papildinājumu. Pie sienas stiprināmā alumīnija korpusa dizains sistēmai piešķir elegantu veidolu, savukārt Wi-Fi DirectTM funkcija un LG Smart TV nodrošina plašākās tiešsaistes izklaides iespējas, kā arī globālo un vietējo pakalpojumu sniedzēju piedāvāto papildu saturu. Mājas kinoteātra sistēma LG HX966TZ/TZW nodrošina piekļuvi arvien augošajam LG lietojumprogrammu klāstam, un to ērti pārvaldīt ar LG tālvadības pulti. Sistēma aprīkota ar divām HDMI ieejām un vienu izeju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us