LG Electronics piedāvā jaunu 3D projektoru

LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunāko veikumu 3D projektoru jomā – LG CF3DAT, kas ir CINEMA 3D projektors ar iespēju projecēt 200 collu lielu 3D attēlu augstas izšķirtspējas kvalitātē, izmantojot priekšrocības, ko sniedz 2D satura konvertēšanas iespējas uz 3D saturu un iebūvētais TV uztvērējs.

Pat 200 colu lielā projekcijas laukumā, LG CF3DAT nodrošina skaidru un asu attēla kvalitāti, kas panākts, pateicoties Full HD displejam (1920×1080) un 1.250 ANSI lūmenu spožumam 3D režīmā, kas no līdzīgiem augstas jaudas projektoriem atšķiras pat sešas reizes.

[img]/images/upload/20111110171640.jpg[/img]

“LG CF3DAT ir jaunākais produkts, kas papildina LG CINEMA 3D saimi un būs tai nopietns sabiedrotais,” sacīja Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. “Tieši LG CF3DAT jauda ļauj tam būt vienlīdz labam sabiedrotajam gan mājās, gan arī kinozālē.”

LG CF3DAT ir arī Film Patterned Retarder (FPR) displeja tehnoloģija, kas ļauj izmantot LG polarizētās 3D brilles, kas iegādājamas par īpaši demokrātisku cenu un ir daudz vieglākas. Savukārt lielāka auditorija LG CF3DAT var izmantot pasīvā režīmā, sekojot līdzi 3D saturam ekonomiskāk un ilgāku laiku. Tieši tāpēc LG CF3DAT būs labākā izvēle ne tikai dzīvojamām īstabām, bet arī muzejiem, auditorijām un citām publiskām telpām.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us