LG Electronics piedāvā jaunu 3D monitoru klāstu, kuru skatīšanai nav vajadzīgas 3D brilles

Jau nākamā gada sākumā LG Electronics (LG) paplašinās 3D monitoru klāstu ar jauniem modeļiem, kuru skatīšanai nav nepieciešamas 3D brilles. Viens no tiem — 25 collu LG DX2500, kam piešķirta TÜV Rheinland sertifikācija kā nozarē pirmajam 3D monitoram, kura skatīšanai nav nepieciešamas 3D brilles.

“Ar jauno LG DX2500 mēs plānojam padarīt plašai auditorijai pieejamus 3D monitorus, kuru skatīšanai nav nepieciešamas 3D brilles,” sacīja Si-hvans Parks (Si-hwan Park), LG Home Entertainment Company Monitoru daļas viceprezidents. “2012. gadā plānojam paplašināt 3D monitoru klāstu, kuru skatīšanai nav vajadzīgas 3D brilles, vienlaikus paplašinot arī funkcionalitāti un arvien pilnveidojot izstrādājumu dizainu.”

[img]/images/upload/20111213214324.jpg[/img]

Līdz šim optimālai 3D skatīšanās pieredzei bez 3D brillēm bija ieteicams noteikta skata pozīcija, taču ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību, LG DX2500 nojauc šīs robežas un nodrošina monitora lietotājam kustību brīvību. Savukārt ar uzlabotu konvertācijas funkcionalitāti no 2D satura formāta uz 3D satura formātu nodrošinātas vēl plašākas satura iespējas – filmas, foto un spēles būs iespējams pārveidot 3D formātā ar tikai vienu peles klikšķi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us