LG Electronics Pentouch TV–inovatīva pieeja mājas izklaidei

Pasaules vadošais tehnoloģiju novators LG Electronics (LG) spēris soli tālāk interaktīvās mājas izklaides jomā ar jauno LG Pentouch televizoru, kam ir skārienjūtīgs plazmas ekrāns, kas apvieno gan visas datora un interneta funkcionalitātes priekšrocības, gan arī ļauj lietotājiem kontrolēt saturu tieši uz ekrāna, izmantojot īpašu “rakstāmrīku.” LG Pentouch televizors ir īpaši plāns un pieejams par ievērojami labāku cenu, nekā līdzīgi modeļi.

“Skārienjūtīgie displeji kļuvuši par ierastu lietu tālruņos un planšetdatoros, taču joprojām nav izplatīti televizoros,” uzsvēra Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment prezidents un izpilddirektors. “LG Pentouch ļauj izmantot plašākās skārienekrāna iespējas, kā arī novērtēt datora un interneta funkcionalitāti savā televizorā – tas ir aizraujoši un izglītojoši, īpaši ģimenēm.”

Lietotāji var aktivizēt Pentouch režīmu ar vienu pults slēdzienu un arī televizora interfeiss ir intuitīvi lietojams. Tāpat Pentouch režīmā iespējams viegli piekļūt un darboties ar vajadzīgajiem datora failiem, piemēram, Power point prezentācijām. Televizors atbalsta divu rakstāmrīku lietošanu, kuru baterijas viegli uzlādējamas, izmantojot televizora USB portus.

[img] /images/upload/20111024222234.jpg[/img]
Ar televizora inovatīvo programmatūru, iespējams, piemēram, uzreiz ekrānā zīmēt attēlus un tad saglabāt darba failu tālākam darbam. Ja dators ir savienots ar printeri, iespējams arī tūlīt izprintēt Pentouch vidē paveikto. Vēl programmatūras iespējas ietver Galeriju, kurā ir arī Slide show funkcionalitāte, Ģimenes kalendāru un Digitālos foto rāmīšus. Tāpat LG Pentouch televizora interneta funkcionalitāte ļauj lejupielādēt citas aplikācijas – pēc lietotāja izvēles.

LG Pentouch televizoram ir aizsargājoša, skrāpējumu izturīga ekrāna virsma, kā arī optimizēts spožuma līmenis spilgtiem attēliem. Turklāt Eleganto TruSlim rāmi papildina stabila un droša četru kāju pamatne.

LG Pentouch sērijas modelis LG PZ850 mājas izklaides entuziastiem Latvijā būs pieejams jau novembrī.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us