LG Electronics kļūst par videi draudzīgāku uzņēmumu

Viens no pasaulē lielākajiem sadzīves tehnikas ražošanas uzņēmumiem LG Electronics (LG) šogad plāno siltumnīcas efektu izraisošās gāzu emisijas samazināt par gandrīz 14 miljoniem tonnu. Pēdējā gada laikā uzņēmums samazinājis siltumnīcas efektu izraisošās gāzu emisijas par 12,9 miljoniem tonnu, un LG ir mērķis līdz 2020. gadam sasniegt kopējo samazinājumu 200 miljonu tonnu apmērā (skaitot laika posmu no 2009. gada).

Pateicoties LG izstrādājumu augstajai energoefektivitātei un arvien augošajām investīcijām videi draudzīgu tehnoloģiju attīstībā, žurnāls Forbes LG iekļāvis arī „10 videi draudzīgu uzņēmumu” sarakstā.

Kā turpmākos attīstības virzienus LG noteicis solāros risinājumus, ekoloģiskā apgaismojuma sistēmas, HVAC (apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas) sistēmas, kā arī viedās energosistēmas. Plānots investēt līdzekļus arī ūdens apstrādes risinājumu attīstībā. LG arī paziņojis par tā struktūrvienības Air Conditioning and Energy Solutions Company apņemšanos līdz 2013. gadam palielināt globālos pārdošanas apjomus līdz 10 miljardiem ASV dolāru, kas apliecina videi draudzīgu uzņēmumu pozīciju nostiprināšanos pasaules tirgū.

Līdz 2020. gadam LG Grupa, kurā ietilpst arī LG Electronics, plānojusi investēt līdz pat 18,9 miljardiem ASV dolāru (20 triljonus Dienvidkorejas vonu). Liela daļa tiks investēts kompanijā LG Electronics. Tuvākajā nākotnē LG Electronics peļņa no videi draudzīgas darbības plānota aptuveni 10-15% apjomā.

Šobrīd LG ražo arī energoefektīvas gaismas diožu (Light Emitting Diode — LED) sistēmas, kā arī plazmas apgaismojuma sistēmas (Plasma Lighting Systems — PLS), kā arī attīsta darbību kā integrētu enerģijas risinājumu uzņēmums, nodrošinot visaptverošus, izmaksu efektīvus un videi draudzīgus risinājumus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us