LG Electronics kļūst par pasaules vadošo veļas mazgājamo mašīnu ražotāju

Kā rāda pētījumu aģentūras GfK Group dati, pagājušajā gadā LG Electronics (LG) uzrādījusi labākos veļas mazgājamo mašīnu pārdošanas apjoma un vērtības rezultātus, tādējādi jau trešo gadu pēc kārtas uzrādot pārliecinošāko rezultātu 50 valstīs un turpinot nostiprināt nozares vadošā uzņēmuma pozīcijas.

Tāpat pētījuma rezultāti rāda, ka LG jau piecus gadus ir labāk pārdotais veļas mazgājamo mašīnu zīmols tādās Āzijas valstīs kā Indijā, Austrālijā, Indijā, Taizemē un Indonēzijā, kā arī tādās valstīs kā, piemēram, Čīlē, Saūda Arābijā un Ukrainā. Turklāt LG frontālās ielādes veļas mazgājamās mašīnas pēdējo divu gadu laikā bijušas vislabāk pārdotās pasaulē, un visvairāk pārdotās Amerikas Savienotajās Valstīs pēdējo četru gadu laikā.

“LG veļas mazgājamās mašīnas arvien biežāk tiek atzītas par labākajām tirgū, pateicoties to viedajām tehnoloģijām, lieliskajai veiktspējai un ērtajai lietošanai, sacīja LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee).

LG jaunāko veļas mazgājamo mašīnu tehnoloģijas nosaka jaunu nozares kvalitātes standartu, padarot veļas mazgāšanu efektīvāku un vieglāku nekā jebkad agrāk.

LG Inverter Direct Drive™ tehnoloģija nodrošina izcilu sniegumu, vienlaikus samazinot enerģijas patēriņu un, salīdzinājumā ar citiem risinājumiem, veļas mazgājamajai mašīnai ļauj darboties klusāk un bez liekām vibrācijām, ko nodrošina TrueBalance™ pretvibrāciju sistēma.

Savukārt LG 6 Motion nodrošina praktiski katram auduma veidam un netīrības pakāpei piemērotāko mazgāšanas programmu ar sešām dažādām funkcijām — berzēšanu, filtrāciju, griešanu, stepping, šupošanu, kā arī tumbling. Turklāt apvienojumā ar ColdWash™, 6 Motion tehnoloģija ļauj nevainojami izmazgāt ikvienu veļas gabalu izmantojot tikai auksto ūdeni un patērējot ievērojami mazāk enerģijas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us