LG Electronics iepazīstina ar pirmo dabai draudzīgo risinājumu notekūdeņu attīrīšanā

LG Electronics (LG) iepazīstina ar kompānijas pirmo risinājumu notekūdeņu attīrīšanas jomā – Zaļās membrānas bioreaktoru (Z-MBR), kura izstrādē izmantotas jaunākās tehnoloģijas, tā apliecinot LG ilgtermiņa mērķi kļūt par pasaules mēroga ūdens attīrīšanas jomas līderi.

LG Z-MBR risinājuma pamatā ir membrānas bioreaktors – ar īpaši plāniem, plakanā tipa mikrofiltrācijas membrānas moduļiem un maksimāli samazinātu attālumu starp tiem, aizņemot par 34% mazāk vietas, nekā parastie membrānas bioreaktori (MBR) un padarot to efektīvāku un vienkāršāk uzstādāmu.

Tāpat, pateicoties progresīvai netīrumu filtrēšanas tehnoloģijai, LG Z-MBR izmantotās membrānas ir drošākas pret piesārņojumu un aizsērējumiem. Šādi izdevies pagarināt tehnoloģijas kalpošanas ilgumu un ietaupīt arī apkopes izmaksas. Turklāt LG Z-MBR fosfora atdalīšanas sistēma (atdalot fosfora nogulsnes no notekūdeņiem) ir teju divas reizes efektīvāka nekā citas līdzīga izmēra sistēmas. Jāatzīmē, ka fosfora atdalīšana no ūdens, pirms tā izvadīšanas atpakaļ dabā, ir katra ūdens attīrīšanas risinājuma svarīgākā daļa, jo pierādīts, ka tieši fosfors veicina paaugstinātu bioloģisko aktivitāti ezeros, dīķos un citās ūdenstilpnēs.

„Tieši tīra ūdens trūkums ir būtisks bada, slimību un nabadzības iemesls vairākās jaunattīstības valstīs,” sacīja Jangs Ha Lī (Young-ha Lee) LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors. „Un šī problēma tikai saasināsies, ja turpināsim neņemt vērā brīdinājumus par klimata pārmaiņām. Tāpēc LG Z-MBR ir nozīmīgs solis pretī tīra ūdens pieejamībai miljoniem cilvēku visā pasaulē.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us