LG Electronics iepazīstina ar LG Blu-ray 3D atskaņotājiem – LG BD660 un LG BD650

LG Electronics mājas izklaides entuziastiem Latvijā piedāvā Blu-ray 3D™ atskaņotājus — LG BD660 un LG BD650, kas sevī apvieno 3D formāta izklaides iespējas un piekļuvi tiešsaistes resursiem.

LG BD660 un LG BD650 izmantotā Blu-ray 3D™ atskaņošanas tehnoloģija ievērojami paplašina mājas izklaides iespēju klāstu. Strauji pieaugot 3D Blu-ray™ atskaņotājiem pielāgota satura apjomam un iespējām, šī būs ideāla platforma 3D formāta filmu demonstrēšanai. Turklāt jaunā attēla pārveides funkcionalitāte ļauj skatīt DVD filmas pilnā HD1080 p izšķirtspējā.

[img]http://datuve/images/upload/20110719134703.jpg[/img]
Savukārt tiešās straumēšanas funkcionalitāte un NetCast™ tiešsaistes apraide bez datora starpniecības ļauj brīvi lejupielādēt un atskaņot daudzveidīgāko izklaides saturu no YouTube, Google, Picasa, interneta radio u.c.

LG BD660 un LG BD650 Blu-ray 3D atskaņotāji nodrošina piekļuvi arī Gracenote pakalpojumam, kas filmas skatīšanās laikā piedāvā iespēju atrast informāciju par tajā izmantoto mūziku, uzrādot gan dziesmas un albuma nosaukumu, gan arī izpildītāja vārdu.

DLNA/CIFS standarts ļauj LG BD660 un LG BD650 Blu-ray atskaņotājus vienkārši sinhronizēt ar citām mājas tīkla digitālajām ierīcēm (viedtālruņiem, digitālajiem fotorāmjiem, piezīmjdatoriem/tīmekļa klēpjdatoriem u.c) un nodrošina iespēju no attiecīgās ierīces pārsūtīt fotoattēlus, mūzikas un video failus bez datora starpniecības.

[img]http://datuve/images/upload/20110719134719.jpg[/img]
Android un iPhone viedtālruņu lietotāji novērtēs iespēju savu tālruni izmantot kā LG BD660 un LG BD650 tālvadības pulti. Lai to paveiktu, lietotājam nepieciešams bez maksas lejupielādēt īpašu lietojumprogrammu, kas turpmāk ļaus vadīt visu sistēmu, sākot ar skaļuma regulēšanas, līdz pat satura meklēšanai (izmantojot QWERTY tastatūru).

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us