LG Electronics iepazīstina ar jaunām Smart TV iespējām 2012.gadā

Patērētāju Elektronikas šova CES 2012 ietvaros, kas jau nākammēnes norisināsies Lasvegasā, LG Electronics (LG) plāno iepazīstināt ar jaunām Smart TV iespējām. LG CINEMA 3D Smart TV lietotājiem nodrošinās inovatīvāko un plašāko mājas izklaides pieredzi, par ko liecina pieeja vairāk nekā 1200 aplikācijām, arvien augošs premium kvalitātes satura apjoms, kā arī jaunā Magic Remote tālvadības pults.

“Lai gan Smart TV tirgus ir tikai attīstības pašā sākumā, LG arvien piedāvā jaunas iespējas, lai nodrošinātu plašāko un ērtāko Smart TV pieredzi industrijā,” uzsver Havis Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs. “Iespējas un funkcionalitāte ir mūsu 2012.gada prioritātes, lai arvien plašākam cilvēku lokam demonstrētu – kā Smart TV var paplašināt un uzlabot mājas izklaides pieredzi.”

[img] /images/upload/20111228152829.jpg[/img]

LG Smart TV ekosistēma aizvadītā gada laikā piedzīvojusi neticamu izaugsmi – ar vairāk nekā 1200 jaunām aplikācijām. Papildus tam – lietotājiem pieejamas vēl vairāk filmas un televīzijas pārraides, sociālie tīkli, kā arī citas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

LG 3D Zone ir plaša un arvien augoša 3D filmu un televīzijas pārraižu kolekcija, un lietotāju iemīļotās 2D filmas ērti iespējams konvertēt 3D formātā ar īpašo LG satura konvertēšanas rīku. Savukārt, pateicoties Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģijai, LG 3D brillēm nav baterijas, tās ir īpaši vieglas un pieejamas par demokrātisku cenu.

LG CINEMA Smart TV lietošana ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk, pateicoties Magic Remote tālvadības pultij. Tā, piemēram, balss atpazīšanas (Voice Recognition) funkcija ļauj lietotājam vadīt savu televizoru ar balss komandām. Savukārt pults centrā esošais rullis (Wheel) ļauj ērti un ātri pārlūkot dažādas izvēlnes un aplikācijas, vienkārši ritinot to augšup un lejup, līdzīgi kā lietojot datorpeli. Kā komandas var tikt izmantoti arī noteikti fiziski žesti (Magic Gestures), ļaujot lietotājam vadīt savu LG CINEMA Smart TV ar vienkāršu rokas kustību. Savukārt ar norādīšanas (Pointing) funkciju iespējams vadīt LG Smart TV ekosistēmu, bez vajadzības izmantot citus taustiņus.

Vēl viens CINEMA 3D Smart TV jaunums ir Intel Bezvadu Displeja (WiDi) tehnoloģija, kas nodrošina ātrāku un ērtāku savienojamību starp televozoru un datoru bez vadu vai interneta starpniecības. Turklāt ar Smart Share Plus funkcionalitāti lietotāji var ērti piekļūt saturam, kas tiek uzglabāts citās ārējās ierīcēs, kā, piemēram, datoros vai viedtālruņos. Smart Share Plus ir arī Screen Share funkcija, kas televizora saturu straumē uz citām ierīcēm ar Wi-Fi savienojumu. Visbeidzot – LG CINEMA 3D Smart TV Home Dashboard ļauj ātri pārlūkot un sameklēt vajadzīgo saturu, turklāt šī funkcija var tikt arī personalizēta.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us