LG Electronics iepazīstina ar inovatīvu gaisa kondicionēšanas risinājumu – Multi V III

Rīga, Latvija, 2010. gada 18. oktobrī — LG Electronics (LG) laidis klajā LG Multi V III gaisa kondicionēšanas sistēmu komercplatībām – tirdzniecības ēkām, biroju kompleksiem, kā arī mazumtirgotājiem. Pieprasītā LG Multi V sērijas trešās paaudzes gaisa kondicionēšanas sistēma ir progresīvākais šāda veida risinājums Eiropā, kur arvien aug pieprasījums pēc energoefektīvām un inovatīvām tehnoloģijām.

[img]http://datuve/images/upload/20101019141246.jpg[/img]
LG Multi V III trīs galvenās priekšrocības ir augstāka energoefektivitāte, lielāka jauda un garāka cauruļvadu konstrukcija. Ierīces energoefektivitāte, ko nodrošina LG V-Scroll pārveidotāja kompresors un HiPORTM (augsta spiediena eļļas atgrieze) tehnoloģija (LG patentēta tehnoloģija, kas samazina nepieciešamību pēc atkārtotas gaisa saspiešanas, ļaujot sistēmai samazināt enerģijas zudumus un paaugstināt COP līmeni par 3%), palīdz sasniegt lietderības koeficienta COP (rādītājs, ar kura palīdzību nosaka sūkņa efektivitāti. Jo augstāks COP, jo efektīvāka ierīce) līmeni 4.6 – vienu no augstākajiem rādītājiem nozarē. Tāpat ar jauno LG Multi V III, iespējams samazināt ēkas ekspluatācijas izmaksas un būt videi draudzīgākiem.

[img]http://datuve/images/upload/20101019141304.jpg[/img]
Vēl viena LG Multi V III funkcija, ko vērts atzīmēt īpaši – pastāvīgās darbības apsildes sistēma, kas uztur patīkamu temperatūru telpās bez atkausēšanas radītiem siltuma zudumiem. Turklāt, pateicoties lielākam cauruļvadu garumam (1000 m), 20 ZS jaudai uz iekārtu (ar maksimālo 80 ZS jaudu četrām savienotām iekārtām) un mazākai vajadzīgajai platībai, Multi V III uzstādīšana un uzturēšana ir vienkārša un efektīva.

“LG Electronics kā uzņēmums, kas nopietni koncentrējas uz energoefektīvu izstrādājumu ražošanu, uzskata, ka LG Multi V III ir labākais šobrīd pieejamais gaisa kondicionēšanas risinājums, kas, izmantojot jaunākos tehnoloģiju sasniegumus, palīdz kļūt videi draudzīgākiem,” uzsver LG Air Conditioning Company izpilddirektors Hvans-Jongs No (Hwan-yong Noh).

LG Multi V III Baltijas valstīs būs pieejams nākamgad.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us