LG Cloud mākoņserviss pieejams arī Latvijā

Jaunais LG Cloud mākoņserviss tagad ir pieejams arī Latvijā un tā saskarsne lietotāja ērtībai pieejama arī latviešu valodā. LG Cloud ļauj lietotājiem straumēt saturu tieši LG CINEMA 3D Smart televizoros, kā arī nodrošina ērtu vietu, kur glabāt saturu, kas tiek automātiski sinhronizēts starp personālajiem datoriem, viedtālruņiem un televizoriem.

LG Cloud nodrošina piekļuvi video, foto un mūzikas failiem, tiklīdz tie ir augšupielādēti lietotāja kontā, noveršot vajadzību pēc laikietilpīgas satura manuāla pārnešanas starp ierīcēm. Šī vienkārši instalējamā lietojumprogramma, kas pieejama Google Play veikalā, ir saderīga ar LG CINEMA 3D Smart televizoriem, personālajiem datoriem un Android viedtālruņiem. Lietotāji var sākt straumēt saturu līdz pat 5 GB bez maksas tieši savā CINEMA 3D Smart televizorā. Multividi var ērti saglabāt un straumēt no LG Cloud, tādējādi atbrīvojot gigabaitiem vietu jau tā pārslogotajos viedtālruņos un personālajos datoros.

[img]/images/upload/20130625083933.jpg[/img]

LG Cloud var arī transkodēt un straumēt multivides saturu uz mobilajām ierīcēm, izmantojot N-Screen. Šim pakalpojumam ir atskaņošanas atsākšanas funkcija, lai nodrošinātu vairāku produktu vienmērīgu aplūkošanu vai klausīšanos. LG Cloud arī nodrošina iespēju aplūkot fotogrāfiju slaidrādes un vienlaikus straumēt mūziku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us