LG CINEMA 3D televizors – viedāks un kvalitatīvāks

LG Electronics (LG) mājas izklaides entuziastiem Latvijā jau no novembra piedāvā novērtēt jaunā LG LW980S 3D televizora priekšrocības – ar LG CINEMA 3D, SMART TV, kā arī NANO FULL LED tehnoloģijām.

“LG LW980S būs īstā izvēle tiem, kuri novērtē LG gadiem pilnveidotās, inovatīvās tehnoloģijas. Ar šo izstrādājumu noteikts jauns kvalitātes standarts savienojamības, attēla kvalitātes un mājas izklaides jomā,” uzsver Havis Kvons (Havis Kwon), LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors. LG LW980S komplektācijā ietilpst ērtas un vieglas 3D brilles, ko nav vajadzība atkal un atkal uzlādēt. Savukārt ar iespēju 2D formātu konvertēt uz 3D formātu, LG LW980S televizors kliedē bažas par nepietiekamo 3D saturu, nodrošinot iespēju ikvienu pārraidi vai filmu vērot trīs dimensijās.

CINEMA 3D, pasaulē pirmā 3D displeja tehnoloģija, saņēmusi arī tā dēvēto Flicker-Free (bez ņirboņas) sertifikāciju no TÜV un Intertek, divām Eiropas respektablākajām aģentūrām. Savukārt plašais skata leņķis ļauj kuplā draugu vai ģimenes lokā sekot līdzi televīzijas ekrānā notiekošajam praktiski no jebkuras vietas telpā. Turklāt ar Magic Motion tālvadības pulti, LG LW980S lietotājiem būs nepieciešami tikai pāris klikšķi, lai piekļūtu teju neierobežotam satura klāstam. Savukārt ar Smart Share ļauj dalīties ar saturu starp lietotāja televizoru, mobilo tālruni un citām digitālajām ierīcēm.

LG LW980S uzlabots arī ar NANO FULL LED apgaismojuma tehnoloģiju, kas nodrošina spilgtāku un skaidrāku attēlu. Savukārt TruMotion 400Hz nodrošina nevainojamu attēla kvalitāti pat asākā sižeta pārraižu laikā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us