LG Cinema 3D televizoram tiek piešķirts Full HD sertifikāts

Viena no lielākajām tehniskajām un zinātniskajām asociācijām Eiropā VDE piešķīrusi FULL HD in 3D-Mode sertifikātu LG Electronics (LG) CINEMA 3D televizoram (47LW570S-ZD).

„Saņemtais sertifikāts apliecina, ka LG CINEMA 3D televizori nodrošina ne tikai ērtāko 3D skatīšanās pieredzi, bet arī paplašina 3D iespējas ar FULL HD,” uzsvēra LG Electronics Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). „Mēs varam ar prieku sacīt, ka tagad šīs debates var pārtraukt.”

[img]http://datuve/images/upload/20110712111415.jpg[/img]
Piešķirtais sertifikāts pieliek punktu diskusijai, vai LG CINEMA 3D televizori tiešām ietilpst FULL HD kategorijā, ko definē kā horizontālu attēlu ar 1080 izšķirtspējas rindām. Pateicoties CINEMA 3D televizoros izmantotajai LG tehnoloģijai Film Patterned Retarder (FPR), tiek izveidota 3D dziļuma uztvere ar divu 540 rindu attēlu palīdzību — pa vienam katrai acij, kas pēc tam tiek kombinēti, izmantojot brilles, izveidojot vienotu 1080p attēlu. VDE lēmums apstiprina LG FPR tehnoloģiju pamatotību.

LG CINEMA 3D televizors jau ir saņēmis virkni kvalitātes apstiprinājumu no citām institūcijām un aģentūrām. Ķīnas elektronisko ražojumu palāta pieņēma lēmumu par to, ka LG CINEMA 3D televizoru vertikālā un horizontālā izšķirtspēja atbilst 1080 p TV standartam, proti, pozīcijai, kas LG ļauj Ķīnā izmantot FULL HD logo. Divas galvenās Eiropas kvalitātes garantijas un drošības sertifikācijas aģentūras piešķīra LG CINEMA 3D televizoriem sertifikātu „Flicker-Free” (Nemirgojoša attēla sertifikāts), sniedzot oficiālu apstiprinājumu LG 3D attēlu kvalitātei.

Turklāt galvenais ASV patērētāju žurnāls LG CINEMA 3D TV nosauca par labāko 3D televizoru ASV tirgū. Kā galvenās priekšrocības tika minētas televizora skatīšanās leņķis, 3D brilles un spilgtais attēls.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us