LG Cinema 3D tehnoloģija debitē Independent Spirit Awards kino balvu pasniegšanas ceremonijā

Holivudas zvaigznes Bens Stillers (Ben Stiller), Semjuels Lī Džeksons (Samuel L. Jackson), Nikola Kidmena (Nicole Kidman), Džeimijs Fokss (Jamie Fox), kā arī Džeina Linča (Jane Lynch) bija vieni no pirmajiem nākamās paaudzes 3D televīzijas — LG Cinema 3D — skatītājiem 26.-tajā „Independent Spirit Awards” kino balvu pasniegšanas ceremonijā. Apbalvošanas ceremonijā šovā pirmo reizi tika izmantota 3D tehnoloģija ar īpaši pasākumam radītu divu minūtes garu 3D īsmetrāžas filmu, ko vairāk nekā 1400 klātesošajiem demonstrēja LG Cinema 3D HDTV ekrānos.

“”Independent Spirit Awards” apliecina cieņu jaunajai filmu veidotāju paaudzei, apvienojot šo pasākumu ar mūsu jaunāko 3D tehnoloģiju demonstrāciju,” sacīja LG Electronics USA Inc. prezidents un izpilddirektors Veins Pārks (Wayne Park). “LG Cinema 3D tehnoloģija nodrošina ērtāku 3D pieredzi, kas svarīgi visiem 3D mājas izklaides entuziastiem. Turklāt LG lepojas ar iespēju apvienot spēkus ar Film Independent un projektu Involve, lai ar jauno tehnoloģiju iepazīstinātu arī neatkarīgos filmu veidotājus.”

[img]http://datuve/images/upload/20110228162655.jpg[/img]
LG Cinema 3D televizoros izmantota kinoteātriem līdzīga 3D tehnoloģija — tā kā brillēm nav nepieciešama sinhronizācija ar raidītāju, ar tām iespējams vērot 3D attēlus gandrīz no jebkura skatupunkta, pat guļot televizora priekšā. Turklāt 3D briļļu demokrātiskā cena ļaus baudīt 3D mājas izklaidi vēl plašākā ģimenes vai draugu lokā.

LG Cinema 3D pamatā ir Film Patterned Retarder (FPR) displeja tehnoloģija, ko attīstījis LG Electronics kopuzņēmums LG Display. Ar FPR tehnoloģijas palīdzību uzlabota attēla multiplicēšana un sinhronizēšana ar 3D brillēm, lai sniegtu izcilu 3D mājas izklaides pieredzi un novērstu mazāko attēla mirgošanu. Savukārt īpašs ekrāna pārklājums LG 3D Light Boost nodrošina spilgtu un skaidru attēla kvalitāti.

[img]http://datuve/images/upload/20110228162718.jpg[/img]

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us