LG BH9520T mājas kinozāle ar jaunākajām skaņas tehnoloģijām tagad arī Latvijā

LG Electronics (LG) Latvijas tirgū piedāvā jaunu mājas kinozāles sistēmu LG BH9520T. Jaunā mājas kinozāle aprīkota ar unikālu Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģiju ar 9.1 vertikālajiem 3D skaļruņiem, izceļas ar augstākās kvalitātes dizainu, kā arī piedāvā visas LG Smart TV sniegtās funkcijas un ērtas savienojamības iespējas ar citām ierīcēm.

[b]LG Cinema 3D Sound skaņas tehnoloģija[/b]

3D skaņas tālummaiņas (Sound Zooming) tehnoloģija ļauj baudīt vislabāko 3D izklaidi gan acīm, gan ausīm. Ar 3D attēlu sinhronizētā skaņa tuvinās un attālinās no lietotāja, izmantojot reāllaika 3D attēla dziļuma analīzi – skaņas dziļums tiek regulēts, analizējot 3D attēla dziļumu. Manuālā skaņas tālummaiņa ļauj iestatīt skaņu tuvāk vai tālāk no lietotāja, skatoties pat 2D filmas, tādējādi nodrošinot iespēju klausīties personalizētu 3D skanējumu.

Cinema 3D Sound skaņas sistēma aprīkota ar četriem pret griestiem vērstiem papildu skaļruņiem, tādējādi kļūstot par pasaulē pirmo 9.1 skaļruņu mājas kinoteātri. Skaļruņi papildina standarta 5.1 kanālu mājas kinozāles sistēmu, nodrošinot daudzvirzienu skaņu, kas ir visatbilstošākā koncertzāles vai kinoteātra akustikai. Lietotājs var saklausīt pilnīgi jaunu skaņas dimensiju, jo vertikālās 3D akustiskās sistēmas ceļ skaņu augšup, piepildot visu telpu ar bagātīgu skanējumu.

[img]/images/upload/20120629085955.jpg[/img]

LG izstrādātā skaņas lauka paplašināšanas (Sound Field Expansion) tehnoloģija palielina skaņas lauku ap lietotāju tā, lai viņš atrastos visaptverošas 3D skaņas centrā, uzturoties jebkurā telpas vietā. Visi mājas kinoteātri ir aprīkoti ar telpiskās skaņas funkcijām, taču LG 3D skaņa izceļas ar LG unikālo 3D skaņas algoritmu, kas spēj atveidot tik reālus 3D telpiskās skaņas efektus, ka lietotājs jutīsies kā filmas notikumu dalībnieks, vienkārši piespiežot 3D skaņas pogu.

[b]Funkcijas[/b]

3D satura atskaņošanas funkcija ļauj piedzīvot visaptverošu 3D skatīšanās baudījumu ar spilgtāku un skaidrāku 3D attēlu, ko pilnveido LG uzlabotā 3D tehnoloģija. Izmantojot LG Smart TV, lietotājam pieejams plašs aplikāciju, interaktīvo spēļu un pēc pieprasījuma pieejamo video (Video-on-demand) klāsts.

Ar Smart Share funkciju jaunā mājas kinozāles sistēma nodrošina ērtu bezvadu failu koplietošanu. Lietotājs televizora ekrānā var skatīties saturu, kas saglabāts digitālajās ierīcēs, piemēram, datoros, klēpjdatoros, viedtālruņos un citās ierīcēs. Iecienīto mūziku iespējams klausīties mobilajās ierīcēs, izmantojot LG mājas kinozāles bezvadu audiostraumēšanu.

[img]/images/upload/20120629090128.jpg[/img]

[b]Dizains[/b]

Jaunajai mājas kinozāles sistēmai ir augstākās kvalitātes platīnmelns dizains. Inovatīvais, modernais un stilīgais dizains piemērots jebkuram interjeram, un tādējādi sniedz ne tikai lielisku skaņas baudījumu, bet arī izskatās pievilcīgi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Datuve.lv – IT un Tehnoloģiju ziņas || Copyright © 2004-2020 || Kontaktinformācija: info@datuve.lv  || Contact Us